اخبار

درنظر گرفتن یارانه برای خرید خودروی برقی

ابراهیم شعرا اظهار داشت: برقی‌شدن بخشی از تاکسی‌های شهر شیراز می‌تواند تحول بزرگی در عرصه حمل‌ونقل این شهر باشد چراکه بسیاری از کشورها با استفاده از خودروهای برقی و شارژی توانسته‌اند هم آلودگی هوا را کاهش دهند و گازهای مضری مانند «سی او دو» و گازکربنیک به حداقل برسانند و هم صرفه‌جویی وسیعی در استفاده از سوخت را رقم‌زده‌اند.
اخبار / 7 مرداد 1394
ادامه »

گردو خاک در 5 استان کشور

شرکت کنترل کیفیت هوا، هوای روز چهارشنبه تهران را در شرایط سالم اعلام کرد. در همین حال هواشناسی از افزایش گرد و غبار و رگبار در 5 ستان کشورمان خبر داده است.
اخبار / 8 مرداد 1394
ادامه »

تغییرات اخیر طرح ترافیکی جدید پایتخت

دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور از تصویب طرح محدوده کاهش آلودگی هوا (LEZ) و تشکیل کمیسیون ایمنی حمل و نقل درون شهری در سومین جلسه شورای عالی ترافیک کشور در سال 94 خبر داد.
اخبار / 10 مرداد 1394
ادامه »

تا به حال چند روز هوای پاک در سال 94 داشته‌ایم؟

معاون پایش و نظارت محیط زیست استان تهران از افزایش تعداد روزهای پاک در سال ۹۴ خبر داد.
اخبار / 11 مرداد 1394
ادامه »

جزئیات اجرای طرح LEZ

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ چالش‌ها و مشکلات پیش روی اجرای طرح LEZ را تشریح و از مدیریت شهری خواست تا اجرای این طرح را از ناوگان حمل و نقل عمومی آغاز کند.
اخبار / 12 مرداد 1394
ادامه »

روزانه 17 میلیون سفر در تهران رخ می‌دهد

معاون شهردار تهران با بیان اینکه روزانه 17 میلیون سفر در تهران رخ می‌دهد، گفت: 8 میلیون سفر با وسیله حمل و نقل عمومی است.
اخبار / 13 مرداد 1394
ادامه »

نگاهی به آلوده‌ترین مکان‌های دنیا

انسان در عرض 100 سال گذشته پیشرفت‌های شگفت انگیزی داشته؛ و به همان میزان، طبیعت و محل زندگی خودش را هم آلوده و نابود کرده است.
اخبار / 14 مرداد 1394
ادامه »

تکرار گرد و غبار در استان خوزستان

گردوغبار شدید بازهم به استان خوزستان بازگشت به طوری که غلظت گرد و غبار درهوای اهواز در ساعات پایانی دیشب به ۴۶ برابر حد مجاز رسید.
اخبار / 17 مرداد 1394
ادامه »

توسعه حمل و نقل عمومی، زیربنای کاهش آلودگی هوا

به گفته یک مقام مسئول و کارشناس سنجش وضعیت هوا، خودروهای سواری کاربراتوری به تنهایی روزانه بیش از ۴۰۰ تن آلودگی تولید می‌کنند، این آلودگی در هوای تهران منتشر می‌شود و در ریه، چشم و پوست مردم می‌نشیند.
اخبار / 18 مرداد 1394
ادامه »

کاهش روند آلودگی هوای تهران در بلند مدت

روند آلودگي هوا در شهر تهران رو به كاهش است و در اين روند از سال 84 تا كنون ميزان آلودگي شاخص‌هاي منواکسيد کربن، اکسيد گوگرد، اکسيد نيتروژن و ازون رو به کاهش بوده است.
اخبار / 19 مرداد 1394
ادامه »


خرید دستگاه تصفیه هوا
با ما تماس بگیرید
021.88739548
ساعت 9 صبح الی 5 بعدازظهر
ایمیل: info@mitrak.com
فروشگاه دستگاه تصفیه هوا
فروشگاه بهین میتراک
خیابان بهشتی، خیابان سرافراز،
خیابان هفتم، پلاک اول
(ساختمان آژندنور) ، واحد 11

پشتیبانی