مقالات

روش های رایج تصفیه هوا- ب - هپای مصنوعی

به کارگیری لغت هپا در تبلیغات و شعارهای تجاری برخی فیلترهای تصفیه هوا که تنها مشابه فیلتر هپای واقعی هستند، باعث سردرگمی بسیاری از مصرف کنندگان و خریداران دستگاه های تصفیه هوا شده است.
مقالات / 10 آذر 1394
ادامه »

روش های رایج تصفیه هوا - پ - لامپ یو وی

با وجود این که معلوم شده است که نور یو وی فقط با طول موج، زمان و مقدار مشخصی می تواند میکروارگانیسم ها را بکشد و این روش، راه مناسبی برای تصفیه هوا محسوب نمی شود، هنوز هم برخی از دستگاه های تصفیه هوا، استفاده از لامپ یو وی را به عنوان یک مرحله جداگانه فیلتراسیون و تصفیه هوا معرفی
مقالات / 14 آذر 1394
ادامه »

روش های رایج تصفیه هوا - ت - اوزون

بسیاری از تولید کنندگان هنوز با استفاده از عباراتی مانند اکسیژن فعال، اکسیژن 3 اتمی، دستگاه تصفیه هوای طبیعت سعی بر بازاریابی دستگاه های مولد اوزون برای تصفیه هوای خانگی دارند، در حالی که سازمان های بین المللی سلامت جهانی مانند سازمان حفاظت محیط زیست آمریکا، سازمان سلامت کانادا و ... در مورد استفاده از این نوع دستگاه های تصفیه
مقالات / 15 آذر 1394
ادامه »

روش های رایج تصفیه هوا - ث - یونیزاسیون

متاسفانه تولید کنندگان و عرضه کنندگان دستگاه های تصفیه هوا، با استفاده از عباراتی نظیر هوای کوهستان، شادابی و نشاط با یون منفی و ... سعی در افزایش سهم فروش خود در بازار دارند. غافل از این که استفاده از تکنولوژی یونیزاسیون در دستگاه تصفیه هوا، به خصوص برای افرادی که دچار بیماری های قلبی، تنفسی و ریوی هستند بسیار
مقالات / 16 آذر 1394
ادامه »

روش های رایج تصفیه هوا - ج - الکترواستاتیک

بر اساس تحقیقات انجام شده، دستگاه تصفیه هوای الکترواستاتیک، نه تنها تاثیر بسیار کمی در حذف آلودگی ها دارد بلکه خود به محیط آلودگی اضافه می کند.
مقالات / 18 آذر 1394
ادامه »

روش های رایج تصفیه هوا - چ- اکسیدان فتوکاتالیتیک

دستگاه های تصفیه هوای اکسیدان فتوکاتالیتیک از لامپ یو وی به همراه ماده ای به نام کاتالیست که با نور واکنش نشان می دهد استفاده می کنند.
مقالات / 28 آذر 1394
ادامه »

7 گناه عرضه کنندگان دستگاه تصفیه هوا، گناه دوم

در قسمت اول این مقاله در مورد یکی از مهم ترین ادعاهای نادرست تولید کنندگان و فروشندگان دستگاه تصفیه هوا یعنی استفاده از تکنولوژی های خطرناک صحبت شد. در این قسمت در مورد استفاده از فیلتر کربن فعال در دستگاه تصفیه هوا صحبت می شود.
مقالات / 22 دي 1394
ادامه »

7 گناه عرضه کنندگان دستگاه تصفیه هوا، گناه سوم

این روزها همه دستگاه های تصفیه هوای موجود در بازار، دارای فیلتر هپا هستند. اما یک فیلتر هپای استاندارد باید دارای ویژگی های خاصیی باشد که در این مقاله به آن ها پرداخته شده است.
مقالات / 23 دي 1394
ادامه »

هر آن چه که باید در مورد عدد کادر CADR بدانید

"کادر" مخفف کلمات Clean Air Delivery Rate به معنای نرخ هوای پاک می‌باشد و همانطور که از نام آن پیداست، واحدی برای سنجش مقدار هوای خارج شده از یک دستگاه پس از تصفیه ذرات معلق است. در حالی که هدف اولیه استفاده از این عدد، رتبه بندی دستگاه‌های تصفیه هوا برای انتخاب بهتر مصرف‌کنندگان بوده است، متاسفانه به علت وجود 3
مقالات / 26 دي 1394
ادامه »

7 گناه عرضه کنندگان دستگاه تصفیه هوا، گناه چهارم

فیلترهای دستگاه تصفیه هوا پس از مدت زمانی مشخص و تصفیه مقدار مشخصی آلودگی، اشباع شده و نیاز به تعویض دارند. گاهی اوقات این زمان مشخص بسیار کم خواهد بود. یعنی فیلترها به سرعت اشباع شده و نیاز به تعویض دارند. در اینجا به چند دلیل برای نیاز به تعویض زود به زود فیلترهای دستگاه‌های تصفیه هوا اشاره می‌کنیم.
مقالات / 28 دي 1394
ادامه »


خرید دستگاه تصفیه هوا
با ما تماس بگیرید
021.88739548
ساعت 9 صبح الی 5 بعدازظهر
ایمیل: info@mitrak.com
فروشگاه دستگاه تصفیه هوا
فروشگاه بهین میتراک
خیابان بهشتی، خیابان سرافراز،
خیابان هفتم، پلاک اول
(ساختمان آژندنور) ، واحد 11

پشتیبانی