داستان‌های موفقیت

حمایت آی کیو ایر از کودکی 2 ساله مبتلا به بیماری ازدیاد ایمن گلوبولین

او نمی‌تواند سوار ماشین یا مترو شود. گردش‌های وی به پارک مرکزی نزدیک خانه، کوتاه و انگشت‌شمار است. جرم‌هایی که باعث عطسه و آبریزش بینی برای مردم
ادامه »

جوایز و افتخارات شرکت آی کیو ایر سوئيس

ما را از همراهانمان بشناسید. شرکت آی کیو ایر هدفی والا برای تبدیل دنیا به جایی بهتر برای تنفس سالمتر را سرلوحه کار خود قرار داده است و در این زمینه با نهادهای بین المللی که هدفی مشابه دارند همکاری می کند.
ادامه »

دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر در مهدکودک سرزمین رولان

مهد کودک‌هایی که در شهرهای آلوده و نزدیک به اتوبان‌ها قرار دارند، در معرض مقادیر بسیاری از آلودگی هوا به خصوص ذرات معلق زیر 2.5 میکرون قرار د ارند. این ذرات به قدری کوچک هستند که می‌توانند از ریه نیز عبور کنند و وارد جریان خون شوند. مطالعات دانشمندان ارتباطی بسیار قوی بین تماس با آلودگی هوا و ابتلای کودکان
داستان‌های موفقیت / 13 ارديبهشت 1395
ادامه »

مشارکت آی کیو ایر در المپیک 2008 پکن برای تهیه دستگاه‌های تصفیه هوا

شرکت آی کیو ایر در المپیک سال 2008 پکن، جهت فراهم کردن بهترین محیط برای ورزشکاران، با کمیته المپیک آمریکا همکاری و پاک‌ترین هوا را با پیشرفته‌ترین سیستم‌های تصفیه هوای خود فراهم کرد.
داستان‌های موفقیت / 11 اسفند 1394
ادامه »

دستگاه های تصفیه هوای آی کیو ایر برای مقابله با بحران سارس

در فوریه 2003 با شیوع بی سابقه بحران سارس در 32 کشور، مسئولین بیمارستان هنگ کنگ به فکر اقدامی برای جلوگیری از شیوع این بیماری افتادند. دستگاه های تصفیه هوای آی کیو ایر، پس گذراندن آزمونی سخت، در نهایت به عنوان بهترین راه حل انتخاب شدند.
ادامه »


خرید دستگاه تصفیه هوا
با ما تماس بگیرید
021.88739548
ساعت 9 صبح الی 5 بعدازظهر
ایمیل: info@mitrak.com
فروشگاه دستگاه تصفیه هوا
فروشگاه بهین میتراک
خیابان بهشتی، خیابان سرافراز،
خیابان هفتم، پلاک اول
(ساختمان آژندنور) ، واحد 11

پشتیبانی