خواندیها

کیفیت هوای تهران روز شنبه 19 اردیبهشت

معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران گفت: شاخص کیفیت هوای امروز تهران همانند دو روز پیش در شرایط سالم قرار دارد.
اخبار / 19 ارديبهشت 1394
ادامه »

تغییرات اقلیمی پایتخت در پی معضلات محیط زیستی

گسترش بی‌رویه شهر تهران، افزایش جمعیت، افزایش تعداد خودروها، افزایش مصرف سوخت‌های فسیلی در بخش‌هاي ساختمان، حمل‌ونقل و صنعت، افزایش انتشار گازهای گلخانه‌ای، افزایش بلندمرتبه‌سازی مخصوصا در کریدورهای شهری و گسترش جزایر حرارتی در شهر باعث شده است كه روند تغییرات اقلیم شهر تهران به‌گونه‌ای باشد که پایتخت را در مسیر گرم‌شدن پیش ببرد.
اخبار / 23 ارديبهشت 1394
ادامه »

تاکسی‌های فرسوده، یک داستان قدیمی

هوای تهران به طور میانگین، یک روز در میان، در وضعیت ناسالم قرار می گیرد. وضعیتی که حتی تردد افراد سالم را نیز دچار مشکل می کند.
اخبار / 29 ارديبهشت 1394
ادامه »

تاثیر مترو در کاهش آلودگی هوای تهران

قالیباف با بیان اینکه 80 درصد از آلایندگی‌های پایتخت برخواسته از وسایل متحرک است، افزود: با کاهش موتور سیکلت‌ها و همچنین با برقی کردن آن‌ها می‌توانیم در تمامی حوزه‌ها مسئله آلودگی هوای شهر را حل کنیم.
اخبار / 30 ارديبهشت 1394
ادامه »

کیفیت هوای آشپزخانه و اهمیت تهویه

آشپزخانه مرکز فعالیت و جایی برای جمع شدن افراد خانه و دوستان است تا با هم زمانی بگذرانند و وعده‌های غذایی را آماده کنند. اما بدون تهویه‌ مناسب، آشپزخانه می‌تواند مرگ آفرین باشد.
مقالات / 30 ارديبهشت 1394
ادامه »

ابتلای کودکان به آلرژی و تاثیر آلودگی هوا

بررسی های جدید محققان نشان داده است که قرار گرفتن بچه ها در معرض آلودگی های هوا در اولین سال زندگی شان می تواند موجب افزایش ریسک بروز آلرژی و حساسیت به غذا، گرده گیاهان و حیوانات در آنها شود. آفتاب : طبق مطالعه محققان دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا، در بچه هایی که در جمع بچه های دیگر یا با برادر یا
اخبار / 2 خرداد 1394
ادامه »

خاک تهران را با خود نبرد!

کیفیت هوای تهران هفته گذشته به استثنای روزهای آخر هفته شرایط سالمی را پشت سرگذاشته است. هوای تهران در روزهای پایانی هفته با ورود ریزگردها از سمت
اخبار / 17 خرداد 1394
ادامه »

گرد و خاک تهران از منشا داخلی

بررسي هفتگي کيفيت هواي تهران نشان مي­‌دهد در فاصله روزهاي 9 تا 15 خرداد پايتخت 3 روز با وضعيت ناسالم هوا براي گروه‌هاي حساس مواجه بوده و 4 روز را در شرايط سالم را سپري کرده است.
اخبار / 19 خرداد 1394
ادامه »

هوای تهران تا روز 4 شنبه ناسالم

محمد رستگاری، معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران گفت: شاخص کیفیت هوای تهران با وجود کاهش وزش باد و گرد و خاک تا صبح روز
اخبار / 20 خرداد 1394
ادامه »

ایده‌های‌ خام و تشدید آلودگی هوا

آلودگی هوای تهران مساله غیرقابل حلی نیست؛ زیرا بسیاری از کلانشهرهای دنیا با چنین مشکلی روبه رو بوده و آن را سرانجام برطرف کرده اند. آیا ما نیز در این امر موفق خواهیم شد؟
اخبار / 21 خرداد 1394
ادامه »


خرید دستگاه تصفیه هوا
با ما تماس بگیرید
021.88739548
ساعت 9 صبح الی 5 بعدازظهر
ایمیل: info@mitrak.com
فروشگاه دستگاه تصفیه هوا
فروشگاه بهین میتراک
خیابان بهشتی، خیابان سرافراز،
خیابان هفتم، پلاک اول
(ساختمان آژندنور) ، واحد 11

پشتیبانی