خواندیها

معضل دائمی آلودگی هوا

بحث درباره آلودگی هوا و بهتر شدن و بدتر شدن آن یکی از بحث‌های دائمی رسانه ای تبدیل شده است.
اخبار / 16 تير 1394
ادامه »

بایدها و نبایدهای مبتلایان به آسم

احساس تنگی و سنگینی در قفسه سینه سرفه‌های شدید همراه با خس خس، تقلا برای نفس کشیدن و... اینها از جمله علائم آسم به‌حساب می‌آید؛ بیماری‌ای که با مصرف برخی غذاها، آلودگی هوا، شرایط محیطی نامناسب تغییرات فصلی و ... تشدید می‌شود و گاهی حملات ناشی از آن به حدی شدید است که سلامت بیمار را بشدت تهدید می‌کند. اما
اخبار / 18 تير 1394
ادامه »

ساخت شومینه در خانه‌های تهران ممنوع شد

شورای شهر تهران هفته گذشته طرحی را مورد بررسی قرارداد که به موجب آن استفاده از شومینه‌های گازی برای سازندگان و مالکان خانه‌های مسکونی ممنوع اعلام می‌شود. طرح این موضوع در جلسه علنی شورای شهر با واکنش‌های متفاوتی از سوی اعضا مواجه شد.
اخبار / 20 تير 1394
ادامه »

خطرات جبران ناپذیر در کمین تهران

تهران به‌عنوان پایتخت جمهوری اسلامی و ام‌القرای جهان اسلام دارای خصیصه‌هایی است که آن را از سایر کلان‌شهرهای کشور متمایز می‌کند اما خطرات جبران‌ناپذیری در کمین تهران است که شاید تا سال‌ها خسارات ناشی از آنها قابل جبران نباشد.
اخبار / 22 تير 1394
ادامه »

نفس تنگ تهرانی‌ها

آلودگی هوا در پایتخت افزایش یافته در حالی که دولت قرار بود با افزایش ظرفیت حمل و نقل عمومی این معضل را مدیریت کند و در این زمینه ناتوان بوده است.
اخبار / 23 تير 1394
ادامه »

اهمیت معاینه فنی در کاهش آلودگی هوای تهران

خودروهای نو در کشورهای غربی باوجود دارا بودن استاندارد و کیفیت بالا بعد از یک سال موظف و مکلف به دریافت معاینه فنی شده و بعد از پنج سال از رده خارج می‌شوند اما در کشور ما بعد از پنج سال خودروها ملزم به انجام معاینه فنی می‌شوند.
اخبار / 25 تير 1394
ادامه »

جمعه تیره و تار

هوای تهران در هفته گذشته (26-20 تیر ماه)، هوای تهران از شنبه تا پنجشنبه در شرایط سالم و روز جمعه در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشته است.
اخبار / 31 تير 1394
ادامه »

مقاله معصومه ابتکار در مجله ی سازمان ملل

رییس سازمان محیط زیست در مقاله ای برای سازمان ملل متحد، وضعیت آلودگی هوای ایران و اقداماتی که برای مقابله با آن شده است را تشریح کرد
اخبار / 1 مرداد 1394
ادامه »

اثربخشی محدود طرح زوج و فرد در کاهش آلودگی هوا

ابوالفضل قناعتي، عضو کميسيون عمران و حمل و نقل شوراي اسلامي شهر تهران اظهار کرد: نتايج ارائه شده در کميسيون حمل و نقل حاکي است برخي خودروها که هيچ گونه آلودگي توليد نمي کنند به دليل اجراي طرح زوج و فرد در محدوده اين طرح امکان تردد ندارند. اين در حالي است که اين موضوع مانع اجراي صحيح و کامل
اخبار / 3 مرداد 1394
ادامه »

آلودگی هوا سالانه جان 2900 تهرانی را می‌گیرد

هر سال نزدیک به 2900 نفر از شهروندان تهران بر اثر آلودگی هوا جان خود را از دست می‌دهند و اضافه بر آن آلودگی هوا، هزینه‌های سنگین درمانی را بر مردم این کلان­شهر تحمیل می­‌کند و از این رو مسئولان باید معضل آلودگی هوا را جدی بگیرند.
اخبار / 4 مرداد 1394
ادامه »


خرید دستگاه تصفیه هوا
با ما تماس بگیرید
021.88739548
ساعت 9 صبح الی 5 بعدازظهر
ایمیل: info@mitrak.com
فروشگاه دستگاه تصفیه هوا
فروشگاه بهین میتراک
خیابان بهشتی، خیابان سرافراز،
خیابان هفتم، پلاک اول
(ساختمان آژندنور) ، واحد 11

پشتیبانی