خواندیها

مشکلات ورود خودروهای هیبریدی به تهران

در حالی که مسئولان شهری تهران ادعا می کردند که تا پایان سال 93 نخستین گروه از تاکسی های هیبریدی به تهران وارد می شوند اما با گذشت حدود 6 ماه از سال 94 هنوز خبری از ورود این خودروها به کشور اعلام نشده است.
اخبار / 28 شهريور 1394
ادامه »

اظهارات عباس جدیدی درباره آلودگی هوای شهر تهران

عباس جدیدی، عضو کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر تهران، در نطق پیش از دستور خود، نسبت به معضل آلودگی هوا در شهر تهران هشدار داد.
اخبار / 8 مهر 1394
ادامه »

افزایش روزهای هوای پاک تهران در نیمه اول سال

معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران گفت: تعداد روزهای هوای پاک در شش ماهه اول امسال نسبت به مدت مشابه در دو سال گذشته افزایش خوبی داشته است.
اخبار / 9 مهر 1394
ادامه »

اجرای یکپارچه معاینه فنی خودرو از ماه آینده

معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست از راه اندازی معاینه فنی یکپارچه خودروها در سراسر کشور خبر داد.
اخبار / 30 مهر 1394
ادامه »

7 گناه عرضه کنندگان دستگاه تصفیه هوا، گناه اول

در چند سال گذشته به موازات تشدید روند آلودگی هوا در شهرهای ایران، به خصوص کلان‌شهرها، بازار دستگاه‌های تصفیه هوا نیز داغ شده است. در این مقاله سعی شده است 7 ادعای اغراق آمیز تولید کنندگان و فروشندگان دستگاه‌های تصفیه هوا، با دلایل علمی، روشن سازی شوند تا مصرف کنندگان بتوانند بدون گمراهی، دستگاه مناسب نیاز خود را با آگاهی کامل
مقالات / 9 آبان 1394
ادامه »

آلودگی هوای اصفهان

آلودگی هوا بزرگ‌ترین خطر برای سلامت به‌شمار می‌رود چراکه به دنبال آن بیماری‌های قلبی، ریوی و سرطان‌ها تشدید شده و گاهی نیز بیماری‌های جدید متولد می‌شود و این در حالی است که روزهای سالم در اصفهان با آمارهای ضد و نقیض منتشر می‌شود.
اخبار / 10 آبان 1394
ادامه »

دستگاه تصفیه هوای مدل HealthPro 250 بهترین دستگاه تصفیه هوا از نگاه مصرف کننده

برترین دستگاه تصفیه هوای جهان یک امتیاز دیگر را به فهرست بلند بالای افتخاراتش اضافه کرد. دستگاه تصفیه هوای مدل HealthPro 250 آی کیو ایر، به عنوان برنده Sylvan در بخش دستگاه تصفیه هوا انتخاب شد.
مقالات / 27 آبان 1394
ادامه »

روش های رایج تصفیه هوا - الف - فیلتر هپا

اولین روش تصفیه هوا، که در عین حال رایج ترین و معتبرترین روش تصفیه هوا نیز محسوب می شود، روش استفاده از فیلتر هپا در دستگاه های تصفیه هوا است.
مقالات / 9 آذر 1394
ادامه »

روش های رایج تصفیه هوا- ب - هپای مصنوعی

به کارگیری لغت هپا در تبلیغات و شعارهای تجاری برخی فیلترهای تصفیه هوا که تنها مشابه فیلتر هپای واقعی هستند، باعث سردرگمی بسیاری از مصرف کنندگان و خریداران دستگاه های تصفیه هوا شده است.
مقالات / 10 آذر 1394
ادامه »

روش های رایج تصفیه هوا - پ - لامپ یو وی

با وجود این که معلوم شده است که نور یو وی فقط با طول موج، زمان و مقدار مشخصی می تواند میکروارگانیسم ها را بکشد و این روش، راه مناسبی برای تصفیه هوا محسوب نمی شود، هنوز هم برخی از دستگاه های تصفیه هوا، استفاده از لامپ یو وی را به عنوان یک مرحله جداگانه فیلتراسیون و تصفیه هوا معرفی
مقالات / 14 آذر 1394
ادامه »


خرید دستگاه تصفیه هوا
با ما تماس بگیرید
021.88739548
ساعت 9 صبح الی 5 بعدازظهر
ایمیل: info@mitrak.com
فروشگاه دستگاه تصفیه هوا
فروشگاه بهین میتراک
خیابان بهشتی، خیابان سرافراز،
خیابان هفتم، پلاک اول
(ساختمان آژندنور) ، واحد 11

پشتیبانی