جوایز و افتخارات شرکت آی کیو ایر سوئيس

همکاری انحصاری دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر با انجمن ریه آمریکا دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر برنده جایزه آسم و آلرژی دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر مورد تایید والدین دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر در چین دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر برای منازل دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر برای مدارس دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر برنده جوایز متعدد

همکاری انحصاری با انجمن ریه آمریکا

American Lung Association

برنده جوایز انجمن خرید محصولات آسم و آلرژی

 

AllergyBuyersClub

دارای مهر تایید انجمن ارزیابی و تاید والدین

Parent Tested, Parent Approved

برنده جایزه دولتی حفاظت محیط زیست و انرژی چین

China Government Procurement Summit

همکاری با تیم سریال تلویزیونی بازسازی های جدی 

Extreme Makeover

عضو انجمن همکاران مدارس درجه اول

Collaborative for High Performance School

برنده جوایز  مجله نظرات مصرف کنندگان

Consumers Digest

 

آسم و آلرژی و دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر
 
شرکت آی کیو ایر، تنها شرکت متخصص تصفیه هوایی است که با انجمن ریه آمریکا فعالیت انحصاری دارد. این 2 نهاد، تعهدی مشترک برای حفاظت افراد از آلودگی هوای داخلی، از طریق فعالیت‌های مشترک تحقیقاتی دارند.
آی کیو ایر و انجمن ریه آمریکا هم چنین در زمینه بیماری های آسم و آلرژی و کمک به افراد مبتلا به آن به صورت مشترک فعالیت می‌کنند.
 

برنده جوایز انجمن خرید محصولات آسم و آلرژی

انجمن خرید محصولات آسم و آلرژی (AllergyBuyersClub) فروشگاهی پیشرو در زمینه فروش لوازم سالم خانگی است که از سال 1998 دستگاه‌های تصفیه هوای بیشماری را ارزیابی کرده است. این فروشگاه دستگاه مدل HealthPro 250 آی کیو ایر را به عنوان بهترین دستگاه تصفیه هوای خانگی و هم چنین بهترین دستگاه تصفیه هوا برای افراد مبتلا به آسم و آلرژی انتخاب کرد و اعلام کرد: "این دستگاه تصفیه هوا، به سادگی هیچ جای ایرادی باقی نگذاشته است."

                      دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر برای بیماری های ریوی
                    اصرار والدین برای تهیه دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر

دارای مهر تایید انجمن ارزیابی و تاید والدین

دستگاه تصفیه هوای مدل HealthPro 250  آی کیو ایر، مهر تایید انجمن ارزیابی و تاید والدین PTPA را به دست آورده است. دستگاه‌های تصفیه هوای آی کیو ایر بیشترین امتیاز را در زمینه کارایی، رضایت مشتری و هزینه به دست آورده‌اند. دارندگان این مهر تایید، توسط یک گروه متخصص از والدینی انتخاب می‌شوند که محصولات مختلف را پس از ارزیابی بسیار شدید و جدی در دنیای واقعی تایید می‌کنند.

برنده جایزه دولتی حفاظت محیط زیست و انرژی چین

دولت چین، جایزه کمک به حفاظت محیط زیست و انرژی را به آی کیو ایر اهدا کرد.

این جایزه به دلیل مجهز بودن تکنولوژی پیشرفته و کارایی برتر دستگاه تصفیه هوای مدل HealthPro 250 به آی کیو ایر اهدا شد. 

                دولت چین و دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر
  تهویه و دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر

همکاری با تیم سریال تلویزیونی بازسازی های جدی 

نقطه شروع این همکاری هنگامی بود که تیم سریال تلویزیونی پرطرفدار Extreme Makeover: Home Edition از تیم آی کیو ایر درخواست کرد تا برای خانواده‌ای که دخترشان به تازگی عمل پیوند قلب انجام داده بود، هوای پاک کلاس پزشکی  فراهم کند. این همکاری تا به امروز ادامه دارد.

عضو انجمن همکاران مدارس درجه اول

همکاری شرکت آی کیو ایر با انجمن مدارس درجه اول CHPS نشانگر نقش آی کیو ایر در توسعه راهکارهای تخصصی تصفیه هوا برای مدارس است. شرکت آی کیو ایر با آژانس ها و نهادهای دولتی در زمینه هوای پاک همکاری می‌کند تا سیستم‌های تصفیه هوای مقرون به صرفه از نظر اقتصادی و مصرف انرژی را برای مدارس فراهم کند. راهکارهای آی کیو ایر با استانداردهای CHPS در مورد صدای کم در عین بالاترین کیفیت هوا و کاهش مصرف انرژی مطابق است.

         مدارس و دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر
   بهترین دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر

برنده جوایز مجله نظرات مصرف کنندگان

مجله نظرات مصرف کنندگان یا Consumers Digest، دستگاه تصفیه هوای مدل HealthPro 250 آی کیو ایر را به طور مکرر به عنوان بهترین خرید برای یک دستگاه تصفیه هوای خانگی معرفی کرده است. این عنوان تنها به محصولاتی اهدا می شود که ارزشی منحصر به فرد را ارائه می کنند. فرایند اهدای این عنوان شامل شناسایی تمام محصولات در یک دسته بندی خاص و سپس انجام تحقیقات و ارزیابی عملی و سخت گیرانه بر روی تمام محصولات است.

 


خرید دستگاه تصفیه هوا
با ما تماس بگیرید
021.88739548
ساعت 9 صبح الی 5 بعدازظهر
ایمیل: info@mitrak.com
فروشگاه دستگاه تصفیه هوا
فروشگاه بهین میتراک
خیابان بهشتی، خیابان سرافراز،
خیابان هفتم، پلاک اول
(ساختمان آژندنور) ، واحد 11

پشتیبانی