خواندیها

تهران رتبه دار آلاینده‌های گوگردی

مديرعامل کنترل کيفيت هواي تهران با بيان اينکه تهران از نظر عناصر گوگرد آلوده ترين شهر دنياست، گفت: پس از توزيع گازوئيل يورو4 اين آلاينده‌ها در هواي
اخبار / 22 آبان 1393
ادامه »

چرا ذرات معلق بسیار ریز خطرناک ترند؟

تحقیقات علمی زیادی ثابت کرده‌اند که ذرات معلق بسیار ریز (کوچک تر از0/1 میکرون) خطرناک ترین آلاینده‌های هوا برای سلامت هستند. این ذرات از طریق بافت ریه
اخبار / 12 تير 1393
ادامه »

خاک، خاک و باز هم خاک

صبح که میخواهیم از خانه بیرون بزنیم باید لباسمان را بتکانیم، حالا هوای خانه با هوای بیرون فرقی نمیکند. آلودگی، آلودگی است میخواهد خاک باشد، دوده باشد یا دی اکسید کربن.
اخبار / 25 خرداد 1394
ادامه »

نکاتی برای داشتن هوایی تمیز

هوای محل زندگی ما در صورت وجود ذرات معلق آلوده باعث بروز بیماری، بروز حساسیت و آلرژی و شدت گرفتن حملات آسم می شود. شما در کنار خرید و استفاده از دستگاه تصفیه هوا در منزل، می توانید اقدامات دیگری نیز برای بهبود کیفیت هوای خانه خود انجام دهید.
مقالات / 9 شهريور 1393
ادامه »

داخل فیلتر هپای یک دستگاه تصفیه هوا چه می‌گذرد؟

فیلترهای هپا امروزه به جزء مهمی در دستگاه های تصفیه هوا تبدیل شده اند. با وجود آنکه اغلب افراد از اهمیت واژه هپا (HEPA) آگاه هستند، ولی بسیاری نمی دانند که این فیلترها چگونه عمل می کنند و چرا چنین عملکرد خوبی دارند.
مقالات / 9 شهريور 1393
ادامه »

بررسی اثرات آلاینده های مختلف هوا بر سلامت

در این مقاله به بررسی چگونگی اثر آلودگی هوا بر سلامت , بویژه سلامت کودکان پرداخته شده است .
مقالات / 9 شهريور 1393
ادامه »

آلودگی هوای داخلی مدارس، یک مشکل حیاتی است.

در طول سال‌های گذشته، توجه بسیاری به مسایل بهداشتی دانش‌آموزان مانند تغذیه و فعالیت، شده است. متاسفانه موضوع دیگری که تاثیر بسیاری بر توانایی دانش آموزان و موفقیت آن‌ها دارد، از توجه به دور مانده است - کیفیت هوا.
مقالات / 5 آبان 1393
ادامه »

نکاتی حیاتی در مورد فیلتر یک دستگاه تصفیه هوا

ویژگی‌های ممتاز فیلترهای کربن اکتیو و هپا در حذف آلودگی‌های هوا باعث شده تا بسیاری از تولیدکنندگان دستگاه‌های تصفیه هوا، از برد تبلیغاتی این واژه ها سوء استفاده کنند و شعارهای تبلیغاتی مبالغه آمیزی را در مورد توانایی محصولات تصفیه هوای خود عنوان کنند.
مقالات / 21 آبان 1393
ادامه »

سرطان ریه هم چنان دلیل اصلی مرگ و میر سرطانی در سراسر دنیاست.

  سرطان ریه هم چنان دلیل اصلی مرگ و میر سرطانی در سراسر دنیاست. در آمریکا در سال 2007 حدود 160.390 مرگ ناشی از این سرطان گزارش شده است.
اخبار / 18 آبان 1393
ادامه »

اضافه وزن و آلودگی هوا

مطالعات جدید محققان آمریکایی نشان می‌دهد که افزایش آلودگی هوا باعث تشدید مشکلات تنفسی و همین طور افزایش وزن و چاقی می‌شود.
مقالات / 27 آبان 1393
ادامه »


خرید دستگاه تصفیه هوا
با ما تماس بگیرید
021.88739548
ساعت 9 صبح الی 5 بعدازظهر
ایمیل: info@mitrak.com
فروشگاه دستگاه تصفیه هوا
فروشگاه بهین میتراک
خیابان بهشتی، خیابان سرافراز،
خیابان هفتم، پلاک اول
(ساختمان آژندنور) ، واحد 11

پشتیبانی