درباره ما

متخصص در سیستم دستگاه تصفیه هوا


چندسالی است که زندگی سنتی در کلان شهرها رو به سوی پیشرفته و مدرن شدن می‌رود. آثار این تغییردر تمام ابعاد زندگی شهری، از زندگی خانگی گرفته تا تحصیل، کار و حتی خلق و خوی افراد دیده می‌شود. متاسفانه این سبک از زندگی علاوه بر آسایش و سهولتی که به ارمغان آورده، پیامدها و ویژگی‌های منفی و ناخوشایندی نیز به همراه داشته‌است.
آلودگی و تغییرات هوا نیز یکی از این پیامدهاست که به دنبال افزایش جمعیت، استفاده‌ی گسترده از وسایل نقلیه، افزایش تعداد کارخانه‌ها و مراکز تولیدی و حتی فعالیت‌های درون خانه از جمله پخت و پز، به وجود آمده است.

همه‌ی ما از طریق رسانه‌های اجتماعی، تبلیغات محیطی، مشاهده و از همه مهم تر تجربه‌های شخصی با این پدیده آشنا هستیم. متاسفانه تاثیرات این نوع از آلودگی مستقیما و به مدت طولانی زندگی افراد را تحت تاثیر قرار می‌دهد.


با توجه به افزایش سطح و شدت این آلودگی، و با هدف کاهش تاثیرات آن، شرکت بهین میتراک در سال 88 و با اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت IQAir سوئیس شروع به کار کرد و اکنون علاوه بر دستگاه‌های تصفیه هوای IQAir  در زمینه ی فیلتراسیون هوای فضاهای صنعتی، نیمه صنعتی، بیمارستانی و تمام اماکنی که در آن‌ها کیفیت هوای پاک و چالش‌های مربوط به آن مطرح است فعالیت می‌کند.
مهم‌ترین هدف ما این است که با بهره‌گیری از مشاوره‌ی کارشناسان بین المللی، تطبیق آن با سبک زندگی ایرانی و ارائه‌ی خدمات متنوع دیگر سبکی فرامدرن را در جهت کمرنگ ساختن رد پای فعالیت‌های مخرب انسانی ایجاد کنیم. سبکی که مزایایی بیشتر از چالش‌ها و معایبش در پی دارد.
خرید دستگاه تصفیه هوا
با ما تماس بگیرید
021.88739548
ساعت 9 صبح الی 5 بعدازظهر
ایمیل: info@mitrak.com
فروشگاه دستگاه تصفیه هوا
فروشگاه بهین میتراک
خیابان بهشتی، خیابان سرافراز،
خیابان هفتم، پلاک اول
(ساختمان آژندنور) ، واحد 11

پشتیبانی