محصولات تخصصی

دستگاه های تصفیه هوای سری دندانپزشکی

دستگاه‌های تصفیه هوای سری پزشکی، به حفاظت دندانپزشک، کارکنان داندانپزشکی و بیماران در مقابل عفونت‌های هوابرد، بخار سمی جیوه، بوهای نامطبوع و سایر آلاینده های خاص این محیط کمک می‌کند.... (ادامه...)

دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل GCX

دستگاه‌های تصفیه هوای سری GCX از فناوری نوین IQAir استفاده می‌کنند. این فناوری قدرت بیشتری به دستگاه‌های این سری می‌دهد. در واقع این دستگاه‌ها، نسل جدید تصفیه هوا هستند.... (ادامه...)

دستگاه تصفیه هوای IQAir سری Cleanroom

ویروس های معلق در هوا، باکتری ها و دیگر میکروب ها با دستگاه تصفیه هوای سری Cleanroom به آسانی کنترل می‌شوند.... (ادامه...)

دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل CleanZone سری 5000

دستگاه‌های تصفیه هوای مدل CleanZone سری 5000 با بیشترین قدرت فیلتراسیون برای انواع ذرات فوق ریز و در 3 مدل متفاوت، برای محیط‌های مختلف با انواع چالش‌های هوای پاک مناسبند.... (ادامه...)

دستگاه‌ تصفیه هوای IQAir سری CleanZone SL

دستگاه‌های تصفیه هوای سری CleanZone تا 95% ذرات معلق در هوا در ادارات، کلاس ها و دیگر فضاهای تجاری را با کم ترین صدای ممکن از بین می‌برند.... (ادامه...)

دستگاه ذره شمار لیزری Laser Particle Counter

دستگاه ذره شمار لیزری IQAir از فناوری لیزر برای شمارش ذرات متمرکز در هوای محدود استفاده می‌کند. این دستگاه بسیار پیشرفته در سه مدل مختلف با ویژگی‌ها و ملحقاتی ارائه شده که آن‌ها را برای اندازه‌گیری کیفیت هوا، کنترل اتاق‌های تمیز و اثبات صحت کارکرد دستگاه‌ها، ضروری می‌کند.... (ادامه...)


خرید دستگاه تصفیه هوا
با ما تماس بگیرید
021.88739548
ساعت 9 صبح الی 5 بعدازظهر
ایمیل: info@mitrak.com
فروشگاه دستگاه تصفیه هوا
فروشگاه بهین میتراک
خیابان بهشتی، خیابان سرافراز،
خیابان هفتم، پلاک اول
(ساختمان آژندنور) ، واحد 11

پشتیبانی