محصولات خانگی

دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل HealthPro 250

دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل HealthPro 250 پرفروش‌ترین محصول از خانواده محصولات IQAir است. این دستگاه با بهره‌گیری از چهار تکنولوژی پیشرفته، بسیاری از ذرات معلق و گازها (آلاینده‌های شیمیایی) را به بهترین روش از هوا تصفیه می‌کند.... (ادامه...)

دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل Allergen 100

دستگاه تصفیه هوای مدل Allergen 100 کارایی بسیار بالایی در جذب ذرات معلق و آلرژی‌زا دارد. این دستگاه تصفیه هوا در مقایسه با دستگاه تصفیه هوای مدل HealthPro 250 کمی کوچک‌تر و سبک‌تر بوده، با این حال با پوشش 80 متر مربع فضا، انتخاب بسیار مناسبی برای افراد مبتلا به آلرژی می‌باشد.... (ادامه...)

دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل GC multigas

دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل GC multigas با تصفیه ی چهار مرحله ای و بدون افزودن هیچ گونه آلاینده ای به فضا، بهترین انتخاب برای افراد در معرض دود تنباکو و مبتلایان به بیماری MCS است.... (ادامه...)

سیستم تصفیه هوای IQAir مدل Perfect 16

سیستم تصفیه هوای IQAir مدل Perfect 16 بهترین سیستم تصفیه هوا برای کل خانه می باشد. آزمایش های مستقل IQAir مهر تاییدی بر این برتری است.... (ادامه...)

دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر، سری Klause

دستگاه‌های سری Klause، کارایی بی رقیب آی کیو ایر در تصفیه هوا را با هنر دستی بی‌نظیر تکمیل می‌کنند. دیواره بیرونی چوبی بسیار مستحکم دستگاه‌های این سری با رنگامیزی گرم طراحی شده است. این دستگاه‌های تصفیه هوا مثالی از طراحی داخلی بی نظیرند که زیبایی ظاهری و کاربری را باهم یکی کرده اند.... (ادامه...)


خرید دستگاه تصفیه هوا
با ما تماس بگیرید
021.88739548
ساعت 9 صبح الی 5 بعدازظهر
ایمیل: info@mitrak.com
فروشگاه دستگاه تصفیه هوا
فروشگاه بهین میتراک
خیابان بهشتی، خیابان سرافراز،
خیابان هفتم، پلاک اول
(ساختمان آژندنور) ، واحد 11

پشتیبانی