دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل GC multigas

دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل GC multigas

دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل GC multigas

 

هوای پاک بیشتر توسط این دستگاه تصفیه هوا دستگاه تصفیه هوا میکروتخلخل دستگاه تصفیه هوا کارایی دستگاه تصفیه هوا فیلتر دستگاه تصفیه هوا دستگاه تصفیه هوای مناسب
21 درصد هوای پاک بیشتر جذب ذرات فوق ریز 100 ماسک گاز بیشتر مقدار میکروتخلخل کارایی تضمین شده 20 درصد عمر بیشتر فیلترها  حساسیت چندگانه شیمیایی
بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓ 

 

 

11 %هوای پاک بیشتر

در نسخه ی جدید دستگاه تصفیه هوای IQAir، از قوی‌ترین فن‌ تصفیه هوای خانگی، استفاده شده است. قدرت بالای این فن، نتایج بهتری را در تصفیه هوا به همراه دارد. طراحی بهینه شده، از جدیدترین فناوری آیرودینامیک برای تبدیل انرژی به هوای بیشتر و آلودگی صوتی کمتر بهره برده است. همچنین به کمک فناوری چین زدن پیش فیلتر ®HyperHEPA (تا کردن ظریف کاغذ  فیلتر برای افزایش هرچه بیشتر سطح مؤثر فیلتراسیون)، بازدهی این دستگاه تصفیه هوا تا 11% افزایش یافته است. این به معنی هوادهی بیشتر و در عین حال عمر بیشتر فیلترها می باشد که با کاهش هزینه های جایگزینی فیلترها، از لحاظ اقتصادی بیشتر مقرون به صرفه می‌باشد. نسخه ی جدید دستگاه تصفیه هوا

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     بالای صفحه ↑

 

جذب ذرات فوق ریز

دستگاه تصفیه هوا کارامد حدود 90 %ذرات معلق در هوا، ذرات فوق ریز به اندازه‌ی 0.1 میکرون هستند و منبع اصلی تولید این ذرات، احتراق وسایل موتوری، پالایشگاه‌ها، کارخانجات صنعتی، و حتی پخت و پز است. ویروس‌ها نیز در رده‌ی ذرات معلق فوق ریز قرار می‌گیرند. اندازه کوچک ذرات فوق ریز به آنها این امکان را می دهد که به راحتی از طریق سیستم تنفس بدن استنشاق شوند و درون ریه‌ها انباشت و جذب خون شوند و در نهایت می توانند منجر به حمله های قلبی، سکته، آسم و حتی سرطان شوند.
تولید کنندگان دستگاه‌های تصفیه هوای رایج در بازارمی‌گویند که دستگاه‌های آنها فقط  ذرات بزرگتر از 0.3 میکرون را جذب می‌کند، اما دستگاه تصفیه هوای IQAir از این قضیه مستثنی است.
کارایی فیلترهای HyperHEPA  شرکت IQAir در جذب 99.5 %همه ذرات کوچکتر از 0.003 میکرون – کوچکترین ذراتی که موجود هستند- تأیید و ثابت شده است. آزمایشات انجام شده توسط آزمایشگاه‌های مستقل و معتبر، اثربخشی فن‌آوری IQAir در جذب ذرات فوق ریز را تأیید کرده‌اند. وقتی موضوع محافظت در برابر ذرات فوق ریز مطرح است، دستگاه تصفیه هوای IQAir انتخابی تضمین شده است.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     بالای صفحه ↑                                                           

100 ماسک گاز

قدرت جذب شیمیایی کارتریج فیلتر دستگاه تصفیه هوای GC MultiGas برابر بیش از 100 ماسک گاز است. دستگاه تصفیه هوا

   بالای صفحه ↑

بیشترین مقدار تخلخل های ریز

کربن فعال دستگاه تصفیه هوا کربن فعال استفاده شده در کارتریج فیلتر دستگاه تصفیه هوای GC MultiGas به روشی فعال شده است که بیشترین مقدار میکروتخلخل را داشته باشد. تنها این تخلخل‌های ریز، درجذب بو و مواد شیمیایی از هوایی که تنفس می کنید، موثر می باشند. فیلتر دستگاه‌های تصفیه هوای IQAir  حاوی بیشترین مقدار میکروتخلخل برای محافظت از سلامتی شما است.

   بالای صفحه ↑

کارایی تضمین شده

 
IQAir هردستگاه تصفیه هوای خود را جداگانه در کارخانه آزمایش می‌کند تا اطمینان حاصل شود که کارکرد آن، انتظارات مورد نظر ما را برآورده می کند. ما از یک دستگاه ذره شمار لیزری استفاده می‌کنیم تا مطمئن شویم که  فیلتر ®HyperHEPA، استانداردهای مورد نظر ما را نه تنها در تئوری بلکه در عمل نیز برآورده می کند. ما هوای خروجی دستگاه را تست می کنیم. در صورتی که هوای خروجی دستگاه حداقل 99% تمیزتر نباشد، دستگاه تصفیه هوا ارسال نمی‌شود. در یک برگه گواهی عملکرد که به صورت دستی امضا شده، جزئیات نتایج آزمایش‌ها آمده است که همراه با هر دستگاه‌ ارسال می‌شود.
کارایی تضمین شده دستگاه تصفیه هوا

    بالای صفحه ↑

13 %عمر بیشتر فیلترها

فیلترهای ماندگار دستگاه تصفیه هوا در نسخه‌ی جدید دستگاه تصفیه هوای IQAir، از پیشرفته‌ترین فناوری چین زنی فیلتر استفاده شده است. این فن آوری نه تنها جریان هوا را افزایش می دهد، بلکه ظرفیت جذب ذرات را در پیش فیلتر به میزان 13 % افزایش می‌دهد. این امر دفعات تعویض فیلترها را کاهش داده و در نتیجه از لحاظ اقتصادی به صرفه تر است.

   بالای صفحه ↑

حساسیت چندگانه شیمیایی

 سوزش چشم، خس خس سینه، خستگی، رینیت( التهاب مخاط بینی)، گلودرد یا سرفه و خارش پوست از علائم بیماری ای به نام حساسیت چندگانه شیمیایی(MCS) است. افراد مبتلا به این بیماری از حساسیت بالا به مواد شیمیایی خانگی و سایر محصولات رنج می‌برند. بهترین راه حل برای درمان MCS، حذف آلاینده های هوا و مواد شیمیایی است که باعث بیماری وحساسیت می شوند. از آنجایی که غلظت آلودگی هوا در محیط داخلی معمولاً بسیار بالاتر از آلودگی هوا در فضاهای باز است، یک کارشناس برجسته پزشکی به این نتیجه رسیده است که: "دستگاه های تصفیه هوا که هم ذرات و هم مواد شیمیایی را از هوای محیط داخلی حذف می کند، به میزان قابل توجهی برای بیماران MCS، مناسب می باشند".

کارشناسان، دستگاه تصفیه هوای IQAir را به عنوان بهترین دستگاه موجود برای افراد مبتلا به MCS ارزیابی کرده اند. بیشتر دستگاه های تصفیه هوا به اندازه کافی برای بهبود کیفیت هوا موثر نیستند. علاوه بر این، دستگاه تصفیه هوای IQAir ازروش های مولد محرک شیمیایی مانند اوزن، استفاده نمی کند. همچنین محصولات IQAir از پلاستیک های ABS مورد مصرف در صنعت رایانه ساخته شده اند که هیچ گازی ساطع نمی کنند.
 

دستگاه تصفیه هوا مناسب برای حساسیت

   بالای صفحه ↑


خرید دستگاه تصفیه هوا
با ما تماس بگیرید
021.88739548
ساعت 9 صبح الی 5 بعدازظهر
ایمیل: info@mitrak.com
فروشگاه دستگاه تصفیه هوا
فروشگاه بهین میتراک
خیابان بهشتی، خیابان سرافراز،
خیابان هفتم، پلاک اول
(ساختمان آژندنور) ، واحد 11

پشتیبانی