دستگاه تصفیه هوای IQAir سری Cleanroom

دستگاه تصفیه هوای IQAir سری Cleanroom

دستگاه تصفیه هوای IQAir سری Cleanroom

  
خروجی هوای دستگاه تصفیه هوا دستگاه تصفیه هوای سالم فیلتر هایپر هپا طراحی دستگاه تصفیه هوا دستگاه تصفیه هوا کم مصرف دستگاه تصفیه هوا سوییسی
خروجی هوای 320 درجه  فن آوری 100% سالم برتری فیلترهای HyperHEPA طراحی ضد تغییر صرفه جویی در مصرف انرژی  کیفیت سوئیس
بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓ 

 

 

خروجی هوای 320 درجه

بیشتر دستگاه‌های تصفیه هوا، از طریق یک خروجی کوچک و پر سروصدا هوای تصفیه شده را، وارد اتاق می‌کنند. دستگاه تصفیه هوای IQAir به نحوی طراحی شده است که با خروجی 320 درجه، هوا را در جهات بیشتر بدون ایجاد جریان هوای آزار دهنده و یا سروصدا تامین می کند. دستگاه‌های تصفیه هوای دیگر، جریان‌ هوای آزار دهنده ایجاد می‌کنند و امکان ایجاد هوای پاک و تمیز را، محدود می سازند. با خروج متعادل هوای پاک از طریق یک دریچه توزیع کننده 320 درجه ™EvenFlow در دستگاه های تصفیه هوای شرکت IQAir، کارایی دستگاه افزایش می یابد. تعبیه‌ی دریچه‌ی عریض خروج هوا باعث می شود که دستگاه‌های تصفیه هوای سری Cleanroom با ایجاد کمترین صدا، بهترین توزیع هوا را داشته باشند. 

 

بالای صفحه ↑

فن آوری 100% سالم

دستگاه تصفیه هوا بی خطر فن آوری فیلتراسیون HyperHEPA® ما ایمن ترین، سالم ترین و موثر ترین راه برای تمیز کردن هوا می باشد. فیلترهای ذرات دستگاه تصفیه هوای Cleanroom  در مجموع  99.97%از ذرات معلق بزرگتر از 0.3 میکرون را بدون استفاده از فن آوری های نا امن و یا تایید نشده مانند تولید اوزن، یونیزاسیون و اشعه ماوراء بنفش جذب می‌کند. . وقتی فیلتر ®HyperHEPA بدون ایجاد عوارض جانبی مضر، می تواند محافظت شما در برابر آلودگی هوا را تضمین کند، چرا باید سلامتتان را با وسایل ناکارآمد به خطر بیاندازیم؟

بالای صفحه ↑

برتری فیلترهای HyperHEPA

دستگاه های تصفیه هوای سری Cleanroom برای این طراحی شده‌اند که نیاز اتاق ها و محیط هایی که به شدت به هوای پاک احتیاج دارند را برآورده کنند. سیستم HyperHEPA  ی IQAir  به عنوان کارامدترین سیستم فیلتراسیون شناخته شده است و سری Cleanroom  دارای بیشترین سطح مدیا برای اطمینان از پاک ترین هوای ممکن است.

 

بالای صفحه ↑

تنظیمات ثابت و قابل اطمینان

تنظیمات ثابت دستگاه تصفیه هوا

تعبیه ی روش هایی خاص از هر گونه تغییر در تنظیمات دستگاه تصفیه هوا جلوگیری می‌کند. یک قفل بسیار مطمئن از جابه‌جایی فیلترهای دستگاه ممانعت می‌کند. یک سیستم آویز مطمئن، ورودی سیم برق دستگاه را قفل می‌کند و باعث می‌شود که سیم برق دستگاه تصفیه هوا بدون اجازه کشیده نشود. نصب این مجموعه نیز با راهنمای مخصوص بسیار آسان است.

بالای صفحه ↑

صرفه جویی در مصرف انرژی

نسخه‌ی جدید دستگاه های تصفیه هوای IQAir بسیار قدرتمند است، با این وجود مصرف آن بیشتر از یک لامپ معمولی نیست. در قلب این دستگاه تصفیه هوا، فن گریز از مرکز بسیار کارا و یک موتور بی نیاز از تعمیر وجود دارد که مصرف آن در پایین‌ترین سرعت 20 وات و در بیشترین سرعت حداکثر 135 وات می باشد. در نتیجه، این دستگاه به عنوان پیشرفته ترین و کاراترین دستگاه تصفیه هوا در جهان، تنها مقدار بسیار کمی هزینه انرژی در بر خواهد داشت. مصرف پایین انرژی در دستگاه تصفیه هوا

بالای صفحه ↑

کیفیت سوئیس

دستگاه تصفیه هوا تماما ساخت سوییس "ساخت سوئیس"  تنها یک برچسب نیست، بلکه نشانه کیفیت فوق العاده، منحصر به فرد بودن، طراحی برتر، نوآوری، دقت و قابلیت اطمینان است. در صنعتی که در آن بیشتر دستگاه های تصفیه هوا با ادعای تولیدکنندگان همخوانی ندارد، ما هر دستگاه تصفیه هوای IQAir را تست و تضمین می کنیم. همه مراحل تولید ما در سواحل بکر دریاچه کنستانس انجام می شود. با استفاده از با کیفیت‌ترین قطعات، یک تیم اختصاصی از صنعتگران ماهر و آموزش دیده و فرایندهای تولید مدرن که طی 50 سال تصحیح شده اند، IQAir توانسته است بهترین دستگاه‌های تصفیه هوا در جهان را تولید کند. 

بالای صفحه ↑


خرید دستگاه تصفیه هوا
با ما تماس بگیرید
021.88739548
ساعت 9 صبح الی 5 بعدازظهر
ایمیل: info@mitrak.com
فروشگاه دستگاه تصفیه هوا
فروشگاه بهین میتراک
خیابان بهشتی، خیابان سرافراز،
خیابان هفتم، پلاک اول
(ساختمان آژندنور) ، واحد 11

پشتیبانی