دستگاه تصفیه هوای IQAir سری Cleanroom

دستگاه تصفیه هوای IQAir سری Cleanroom

دستگاه تصفیه هوای IQAir سری Cleanroom

  
جذب بالای دستگاه تصفیه هوا فیلترهای ضد میکروبی دستگاه تصفیه هوا فیلتراسیون بیشتر دستگاه تصفیه هوا گارایی دستگاه تصفیه هوا فناوری دستگاه تصفیه هوا فیلتراسیون بالای دستگاه تصفیه هوا
جذب ذرات فوق ریز فیلترهای ضد میکروبی صد برابر فیلتراسیون بیشتر کارایی تضمین شده فناوری جدید بیشترین فیلتراسیون ذرات
بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓ 

 

 

جذب ذرات فوق ریز

حدود 90 % ذرات معلق در هوا، ذرات فوق ریز به اندازه‌ی 0.1 میکرون هستند و منبع اصلی تولید این ذرات، احتراق وسایل موتوری، پالایشگاه‌ها، کارخانجات صنعتی، و حتی پخت و پز است. ویروس‌ها نیز در رده‌ی ذرات معلق فوق ریز قرار می‌گیرند. اندازه کوچک ذرات فوق ریز به آنها این امکان را می دهد که به راحتی از طریق سیستم تنفس بدن استنشاق شوند و درون ریه‌ها انباشت و جذب خون شوند و در نهایت می توانند منجر به حمله های قلبی، سکته، آسم و حتی سرطان شوند.
تولید کنندگان دستگاه‌های تصفیه هوای رایج در بازارمی‌گویند که دستگاه‌های آنها فقط ذرات بزرگتر از 0.3 میکرون را جذب می‌کند، اما دستگاه تصفیه هوای  IQAir از این قضیه مستثنی است.
کارایی فیلترهای HyperHEPA  شرکت IQAir در جذب 99.5 %همه ذرات کوچکتر از 0.003 میکرون – کوچکترین ذراتی که موجود هستند- تأیید و ثابت شده است. آزمایشات انجام شده توسط آزمایشگاه‌های مستقل و معتبر، اثربخشی فن‌آوری IQAir در جذب ذرات فوق ریز را تأیید کرده‌اند. وقتی موضوع محافظت در برابر ذرات فوق ریز مطرح است، دستگاه تصفیه هوای  IQAir انتخابی تضمین شده است.
جذب ذرات فوق ریز به کمک دستگاه تصفیه هوا

بالای صفحه ↑

فیلترهای ضد میکروبی

فیلتر دستگاه تصفیه هوا زمانی که تمیزترین هوای ممکن برای استفاده‌ی آزمایشگاهی و پزشکی نیاز باشد ،هرگونه بهبود در کیفیت هوا مهم است. علاوه بر استفاده از فناوری بی مانند HyperHEPA، پیش فیلتر™ PreMax و فیلتر ذرات HyperHEPA H13 نیز در سری دستگاه‌های تصفیه هوای Cleanroom دارای مدیای ضد میکروبی هستند. این ویژگی ضدمیکروبی، مانع از تشکیل کلونی‌های میکروب در سطح فیلتر شده و در نهایت به عملکرد سالم فیلتراسیون نیز کمک می‌کند. 

بالای صفحه ↑

صد برابر فیلتراسیون بیشتر 

دستگاه های تصفیه هوای سری Cleanroom دارای 7.5 مترمربع مدیای میکروچین‌دار IQAir HyperHEPA H13 همراه با جداکننده‌ی بدون حلال اند. فیلتراسیون  HyperHEPA به طور تضمینی کوچکترین و خطرناک‌‌‌ترین ذرات هوا تا 0.003 میکرون را متوقف می‌کند. این ذرات شامل ویروس‌ها، باکتری‌ها، ذرات آلودگی هوا و آلاینده‌های دیگر می‌شوند. IQAir در دستگاه تصفیه هوای خود از فناوری نانوالیاف و طراحی نوین استفاده می‌کند تا ذراتی را متوقف کند که 100 برابر کوچکتر از ذره‌هایی‌اند که فیلترهای مرسوم HEPA  از بین می‌برد. سطح فیلتر بالای دستگاه تصفیه هوا

بالای صفحه ↑

کارایی تضمین شده


IQAir هر دستگاه تصفیه هوای خود را جداگانه در کارخانه آزمایش می کند تا اطمینان حاصل شود که کارکرد آن، انتظارات مورد نظر ما را برآورده می کند. ما از یک دستگاه ذره شمار لیزری استفاده می‌کنیم تا مطمئن شویم که  فیلتر ®HyperHEPA، استانداردهای مورد نظر ما را نه تنها در تئوری بلکه در عمل نیز برآورده می کند. ما هوای خروجی دستگاه را تست می کنیم. در صورتی که هوای خروجی دستگاه به میزان مورد نظر تمیزتر نباشد، دستگاه ارسال نمی‌شود. در یک برگه گواهی عملکرد که به صورت دستی امضا شده، جزئیات نتایج آزمایش‌ها آمده است که همراه با هر دستگاه تصفیه هوا ارسال می‌شود.
گواهی کارایی دستگاه تصفیه هوا

بالای صفحه ↑

فناوری جدید

دستگاه تصفیه هوای Cleanroom H13 دارای فناوری جدید IQAir  است که این دستگاه را در مقایسه با نسخه‌های قبلی بسیار قوی تر کرده است. در مدل جدید، سیستم 26 %هوای تمیز بیشتر، 49 %عمر فیلتر بیشتر و 7 %صدای کمتر را ارائه می‌کند. این دستگاه تصفیه هوا دارای قوی ترین فن‌ تصفیه هوای خانگی است. قدرت بالای این فن، نتایج بهتری را در تصفیه هوا به همراه دارد. فناوری چین زنی جدید و فناوری‌های دیگر این دستگاه تصفیه هوا به جریان هوا و عمر بیشتر فیلتر کمک می‌کند.

بالای صفحه ↑

بیشترین فیلتراسیون ذرات

دستگاه‌های تصفیه هوای سری Cleanroom به طور کلی و دستگاه تصفیه هوای Cleanroom H13 به طور خاص بیشترین امکان را برای کنترل ذرات معلق در هوا فراهم می‌کند. این دستگاه تصفیه هوا برای اتاق‌های بهداشتی، آزمایشگاه‌ها و محیط‌های دیگر تاکلاس 100 طراحی شده‌است. هوا از قسمت تحتانی سیستم، داخل پیش فیلتر ضدمیکروبی و قدرتمند PreMax با ظرفیت و تراکم بالا می‌شود. این قطعه یک فیلتر با چین‌های بسیار ظریف از کلاس F8 (مطابق استاندارد ASHRAE) با مساحت 7 مترمربع است. بیشتر از 55% ذرات 0.3 میکرونی و ذرات بزرگتر در این مرحله فیلتر می‌شوند. فن مدل جدید با قدرت، هوا را داخل پیش فیلتر و از آن جا به فیلتر ضدمیکروبی IQAir HyperHEPA  می‌کشد. فیلتر HyperHEPA دارای 5.5 مترمربع مساحت است که به طور تضمینی 99.97 % ذرات 0.3 میکرونی و بزرگتر  و 99.5 % ذرات 0.003 میکرونی را فیلتر می‌کند. این‌ها کوچکترین ذرات موجود در هوا هستند.  باکتری‌ها،ویروس‌ها، ذرات ناشی از احتراق و تمام ذرات دیگر هوا کاملا توسط سری دستگاه تصفیه هوای Cleanroom از بین می‌روند. بهترین دستگاه تصفیه هوا

بالای صفحه ↑


خرید دستگاه تصفیه هوا
با ما تماس بگیرید
021.88739548
ساعت 9 صبح الی 5 بعدازظهر
ایمیل: info@mitrak.com
فروشگاه دستگاه تصفیه هوا
فروشگاه بهین میتراک
خیابان بهشتی، خیابان سرافراز،
خیابان هفتم، پلاک اول
(ساختمان آژندنور) ، واحد 11

پشتیبانی