دستگاه‌ تصفیه هوای IQAir سری CleanZone SL

دستگاه‌ تصفیه هوای IQAir سری CleanZone SL

دستگاه‌ تصفیه هوای IQAir سری CleanZone SL

 

 

عملکرد آسان دستگاه تصفیه هوا دستگاه تصفیه هوا بی خطر دستگاه تصفیه هوا سوییسی دستگاه تصفیه هوا کم مصرف دستگاه تصفیه هوا قابل نصب روی دیوار دستگاه تصفیه هوا با تنظیمات قابل اطمینان
عملکرد آسان و بدون صدا فن آوری 100 درصد سالم کیفیت سوئیس صرفه جویی در مصرف انرژی قابل نصب روی دیوار تنظیمات قابل اطمینان
بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓ 

 

 

عملکرد آسان و بدون صدا

دستگاه تصفیه هوای CleanZone به گونه ای طراحی شده است که به راحتی تقریبا با هر نوع محیطی ترکیب شود تا مقدار قابل توجهی از هوای دائما در حال تصفیه  را، بدون صدا به محیط برساند. طراحی باریک (کم تر از10 اینچ عمق)، ظاهر ساده و کارکرد فوق العاده کم صدای این دستگاه، آن را به یک دستگاه تصفیه هوای قابل کنترل ولی در عین حال قوی تبدیل کرده است که  به صورت دائم، کم صدا و کارامد 99% ذرات هوا را از بین می‌برد. دستگاه تصفیه هوای CleanZone  مقدار زیادی هوای پاک و تصفیه شده را به محیط وارد می‌کند بدون این که توجهی را به خود جلب کند.

دستگاه تصفیه هوا بسیار بی صدا

فن آوری 100 % سالم

دستگاه تصفیه هوا بدون تولید اوزون و یون فن آوری فیلتراسیون HyperHEPA® ما ایمن ترین، سالم ترین و موثر ترین راه برای تمیز کردن هوا می باشد. فیلترهای ذرات دستگاه تصفیه هوای GC multigas  در مجموع 99% از ذرات معلق بزرگتر از 0.3 میکرون را بدون استفاده از فن آوری های نا امن و یا تایید نشده مانند تولید اوزن، یونیزاسیون و اشعه ماوراء بنفش جذب می‌کند. همچنین فیلتر نهایی دارای بار الکتروستاتیک است تا هر ذره ای که احتمالا از مدیای کربن فعال و آلومینا آزاد می‌شود را جذب کند. وقتی فیلتر ®HyperHEPA بدون ایجاد عوارض جانبی مضر، می تواند محافظت شما در برابر آلودگی هوا را تضمین کند، چرا باید سلامتتان را با وسایل ناکارآمد به خطر بیاندازیم؟ 

    بالای صفحه ↑

قابلیت نصب روی دیوار

دستگاه تصفیه هوای CleanZone  به آسانی روی دیوار نصب می‌شود و در نتیجه زمین را برای استفاده های دیگر در کلاس‌ها، دفترها و دیگر فضاهای تجاری خالی می‌گذارد. همراه با وسایل نصب راحت، این دستگاه می‌تواند افقی یا عمودی، بالای دیوار و یا نزدیک زمین روی دیوار نصب شود. در نتیجه جریان هوا به هر جا که نیاز باشد، بدون دشواری و یا انحراف می‌رسد.

دستگاه تصفیه هوا دیواری

    بالای صفحه ↑

کیفیت سوئیس

دستگاه تصفیه هوا ساخت سوییس "ساخت سوئیس"  تنها یک برچسب نیست، بلکه نشانه کیفیت فوق العاده، منحصر به فرد بودن، طراحی برتر، نوآوری، دقت و قابلیت اطمینان است. در صنعتی که در آن بیشتر دستگاه های تصفیه هوا با ادعای تولیدکنندگان همخوانی ندارد، ما هر دستگاه تصفیه هوای IQAir را تست و تضمین می کنیم. همه مراحل تولید ما در سواحل بکر دریاچه کنستانس انجام می شود. با استفاده از با کیفیت‌ترین قطعات، یک تیم اختصاصی از صنعتگران ماهر و آموزش دیده و فرایندهای تولید مدرن که طی 50 سال تصحیح شده اند، IQAir توانسته است بهترین دستگاه‌های تصفیه هوا در جهان را تولید کند.  

    بالای صفحه ↑

صرفه جویی در مصرف انرژی

نسخه‌ی جدید دستگاه تصفیه هوای IQAir بسیار قدرتمند است، با این وجود مصرف آن بیشتر از یک لامپ معمولی نیست. در قلب این دستگاه، یک فن دو حلزونی! کارامد و 4 دریچه ی ورودی هوا وجود دارد. این فن با وجود کارایی بالا مصرف بسیار کمی دارد، در نتیجه این دستگاه تصفیه هوا در روز تنها مقدار بسیار کمی هزینه انرژی در بر خواهد داشت.  دستگاه تصفیه هوا صرفه جو در مصرف انرژی

    بالای صفحه ↑

تنظیمات قابل اطمینان

دستگاه تصفیه هوا مقاوم

دستگاه تصفیه هوای CleanZone طراحی شده است تا در مکان‌های شلوغ و عمومی کارکند. این دستگاه هیچ سیستم کنترلی و یا تنظیمی روی سطح خود ندارد. سطح بیرونی قوی و در عین حال زیبای آن در مقابل هرگونه تغییر، جابه‌جایی تنظیمات و آسیب کاملا مقاوم است.

    بالای صفحه ↑

 


خرید دستگاه تصفیه هوا
با ما تماس بگیرید
021.88739548
ساعت 9 صبح الی 5 بعدازظهر
ایمیل: info@mitrak.com
فروشگاه دستگاه تصفیه هوا
فروشگاه بهین میتراک
خیابان بهشتی، خیابان سرافراز،
خیابان هفتم، پلاک اول
(ساختمان آژندنور) ، واحد 11

پشتیبانی