دستگاه‌ تصفیه هوای IQAir سری CleanZone SL

دستگاه‌ تصفیه هوای IQAir سری CleanZone SL

دستگاه‌ تصفیه هوای IQAir سری CleanZone SL

 
دستگاه تصفیه هوا بهینه شده میکروفیبر در دستگاه تصفیه هوا ملحقات دستگاه تصفیه هوا  دستگاه تصفیه هوا اقتصادی  نصب دستگاه تصفیه هوا
فناوری بهینه سازی تغییرات هوا فیلتراسیون میکروفیبر پیشرفته   ملحقات CleanZone  عملکرد اقتصادی و آسان   نصب توسط کارشناس
بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓ 

 

فناوری بهینه سازی تغییرات هوا

در فرایند طراحی دستگاه تصفیه هوای CleanZone مهندسان IQAir الگوهای جریان هوا از جمله جذب، فن، فیلتراسیون، مدیا و دهش هوا را به دقت مطالعه کردند تا مقدار لرزش را به کم ترین درجه برسانند و کم صداترین الگوی جریان هوا را ایجاد کنند. نتیجه ی این مطالعات فناوری تنظیم تغییرات هوای IQAir  و پیشرفته ترین دستگاه تصفیه هوایی که کم صداترین جریان هوا را تولید می‌کند، است. با استفاده از این فناوری مهندسان IQAir موفق شدند مقداری از هوای پاک بیشتر همراه با صدای کم تر را تولید کنند که در دستگاه‌های تصفیه هوا بی سابقه است. دستگاه تصفیه هوا

    بالای صفحه ↑

فیلتراسیون میکرو فیبر پیشرفته

فناوری پیشرفته دستگاه تصفیه هوا دستگاه تصفیه هوای CleanZone  دارای فناوری پیشرفته ی فیلتراسیون میکروفیبر است. این فیبرها 10 برابر باریک‌تر از الیاف معمولی هستند. این موضوع به هوا اجازه می‌دهد که به راحتی، بدون لرزش، سختی و در نتیجه بسیار کم صدا از مدیای فیلتراسیون عبور کند، در حالی که الیاف مانعی تقریبا غیرقابل نفوذ را برای ذرات آلودگی ایجاد می‌کنند.

    بالای صفحه ↑

  ملحقات CleanZone SL

ملحقات مختلف دستگاه تصفیه هوای CleanZone  انعطاف پذیری و تطبیق این دستگاه قوی با محیط را بالا می‌برند. یک دستگاه صداگیر انتخابی می‌تواند به دهنه‌ی دهش اضافه شود تا همین عملکرد فوق العاده کم صدا را  نیز کم صداتر کند. چرخ‌های قابل تعبیه زیر دستگاه نیز می‌توانند دستگاه را در محیط قابل حمل کنند. طراحی غیر قابل تغییراین دستگاه تصفیه هوا نیز آن را در مقابل تغییرات تنظیمات مقاوم می‌کند.

دستگاه تصفیه هوا

 

    بالای صفحه ↑

عملکرد اقتصادی و آسان

دستگاه تصفیه هوا کم هزینه دستگاه تصفیه هوای CleanZone به تنها 100 وات برای تصفیه ی هوای مکانی با 9000 فوت مربع فضا نیاز دارد، یعنی مقداری برابر مصرف یک لامپ معمولی. فن قوی این دستگاه نیز نیاز به تنظیمات و نگهداری بعدی و در نتیجه هزینه‌های اضافی ندارد.

    بالای صفحه ↑

نصب توسط کارشناس

دستگاه تصفیه هوای CleanZone شما توسط یک تیم از تکنیسین‌های کارشناس نصب می‌شود. این تیم می‌توانند سرعت فن دستگاه را بر طبق نیاز محیط تنظیم و آن را بر روی دیوار نصب کنند. متخصصین IQAir هم چنین یک منبع برق مطمئن و مناسب را برای دستگاه انتخاب می‌کنند. عملکرد دستگاه تصفیه هوا پس از نصب توسط یک دستگاه لیزری ذره شمار سنجیده می‌شود.

نصب دستگاه تصفیه هوا توسط کارشناس

    بالای صفحه ↑


خرید دستگاه تصفیه هوا
با ما تماس بگیرید
021.88739548
ساعت 9 صبح الی 5 بعدازظهر
ایمیل: info@mitrak.com
فروشگاه دستگاه تصفیه هوا
فروشگاه بهین میتراک
خیابان بهشتی، خیابان سرافراز،
خیابان هفتم، پلاک اول
(ساختمان آژندنور) ، واحد 11

پشتیبانی