دستگاه‌ تصفیه هوای IQAir سری CleanZone SL

دستگاه‌ تصفیه هوای IQAir سری CleanZone SL

دستگاه‌ تصفیه هوای IQAir سری CleanZone SL

دستگاه تصفیه هوای بی نظیر دستگاه تصفیه هوا برای جذب ذرات فوق ریز دستگاه تصفیه هوا و کارایی ثابت شده جریان هوای قوی در دستگاه تصفیه هوا کارایی تضمین شده در دستگاه تصفیه هوا دستگاه تصفیه هوا با سکوت استثنایی
کنترل آلودگی در سطحی بی‌نظیر جذب ذرات فوق ریز کارایی ثابت شده در مقابل ذرات فوق ریز جریان هوای قوی کارایی تضمین شده سکوت استثنایی
بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓ 

 

کنترل آلودگی در سطحی بی‌نظیر

دستگاه های تصفیه هوای  سریCleanZone  برای ادارات، بیمارستان‌ها، مدارس و مراکز تجاری دیگر که در معرض میزان بالایی از آلودگی هوا هستند، طراحی شده اند. مدیای فیلتراسیون دستگاه تصفیه هوای CleanZone بیشتر از 99% ذرات 0.3 میکرون و بزرگتر را از بین می‌برد و کوچکترین ذرات موجود تا 0.003 میکرون را فیلتر می‌کند. گرده‌ی موتورها، آلرژی‌زاها، ویروس‌ها و تمام آلاینده‌های دیگر معلق در هوا دائما فیلتر می‌شوند و هوای تمیز از بالای دستگاه تصفیه هوا به محیط بر می‌گردد.

بهترین دستگاه تصفیه هوا

   بالای صفحه ↑

جذب ذرات فوق ریز

جذب ذرات فوق ریز توسط دستگاه تصفیه هوا حدود 90 % ذرات معلق در هوا، ذرات فوق ریز به اندازه‌ی 0.1 میکرون هستند و منبع اصلی تولید این ذرات، احتراق وسایل موتوری، پالایشگاه‌ها، کارخانجات صنعتی، و حتی پخت و پز است. ویروس‌ها نیز در رده‌ی ذرات معلق فوق ریز قرار می‌گیرند. اندازه کوچک ذرات فوق ریز به آنها این امکان را می دهد که به راحتی از طریق سیستم تنفس بدن استنشاق شوند و درون ریه‌ها انباشت و جذب خون شوند و در نهایت می توانند منجر به حمله های قلبی، سکته، آسم و حتی سرطان شوند.
تولید کنندگان دستگاه‌های تصفیه هوای رایج در بازارمی‌گویند که دستگاه‌های آنها فقط  ذرات بزرگتر از 0.3 میکرون را جذب می‌کند، اما دستگاه تصفیه هوای IQAir از این قضیه مستثنی است.
کارایی فیلترهای HyperHEPA  شرکت IQAir در جذب 99.5 %همه ذرات کوچکتر از 0.003 میکرون – کوچکترین ذراتی که موجود هستند- تأیید و ثابت شده است. آزمایشات انجام شده توسط آزمایشگاه‌های مستقل و معتبر، اثربخشی فن‌آوری IQAir در جذب ذرات فوق ریز را تأیید کرده‌اند. وقتی موضوع محافظت در برابر ذرات فوق ریز مطرح است، دستگاه تصفیه هوای IQAir انتخابی تضمین شده است.

   بالای صفحه ↑

کارایی ثابت شده در مقابل ذرات فوق ریز

ذرات فوق ریز، کوچک ترین و خطرناک ترین ذرات موجود در هوا هستند که به راحتی از طریق سیستم تنفس بدن استنشاق شوند و درون ریه‌ها انباشت و جذب خون شوند و در نهایت می توانند منجر به انواع بیماری ها شوند. فیلتراسون پیشرفته HyperHEPA ی دستگاه های تصفیه هوای IQAir به طور تضمینی مقابل 90% این ذرات مقاوم است. فیلتر هپا در دستگاه تصفیه هوا

     بالای صفحه ↑

جریان هوای قوی

ظرفیت هوای بالای دستگاه تصفیه هوا دستگاه های تصفیه هوای CleanZone دارای ظرفیت بی‌نظیر1000 متر مکعب و در عین حال بهترین استانداردهای صدا و فیلتراسیون هوا هستند. این جریان هوا 6 برابر جریان هوای دستگاه های تصفیه هوای مرسوم با صداهای کم است. این ظرفیت بالا باعث می‌شود که دستگاه تصفیه هوای CleanZone، هوای یک اتاق 9000 فوت مربعی را 4 بار کاملا تعویض کند. هوا از قسمت تحتانی دستگاه وارد می شود و از سمت بالا بدون انحراف وارد محیط می‌شود.

    بالای صفحه ↑

کارایی تضمین شده

یک پژوهش انجام شده توسط دانشکده ی مرکز مهندسی تحقیقات محیط زیستی در دانشگاه ریورساید کالیفرنیا، نشان داد که دستگاه تصفیه هوای CleanZone نود درصد ذرات کربن سیاه و 94% ذرات فوق ریز هوای یک کلاس در دره ی جوروپای کالیفرنیا را از بین برده است. پژوهش های مستقل دیگر نیز نتایج مشابهی را از برتری فیلتراسیون HyperHEPAی دستگاه های تصفیه هوای IQAir گزارش داده‌اند.
فیلتر هایپر هپا و دستگاه تصفیه هوا

 

     بالای صفحه ↑

سکوت استثنایی

دستگاه تصفیه هوا کاملا بی صدا

هیچ دستگاه تصفیه هوای دیگری از نظرعملکرد آسان و بی صدا مشابه دستگاه های تصفیه هوای CleanZone نیست. این ویژگی به دو فن دقیق و قوی IQAir برمی‌گردد که مقدار زیادی از هوا را، با مقدار بسیار کمی لرزش وارد دستگاه می‌کنند. فناوری نانوفیبر IQAir اجازه می‌دهد که هوایی بیشتر از انچه مرسوم سایر دستگاه های تصفیه هوا است، وارد دستگاه تصفیه هوای CleanZone شود و در عین حال کارایی فیلترها نیز تغییری نمی‌کند. دستگاه های تصفیه هوای CleanZone  دارای یک طراحی پست فیلتر کاهش دهنده‌ی صدا هستند که هوا را بدون صدای اضافه و آزاردهنده به محیط وارد می‌کند.
 

    بالای صفحه ↑


خرید دستگاه تصفیه هوا
با ما تماس بگیرید
021.88739548
ساعت 9 صبح الی 5 بعدازظهر
ایمیل: info@mitrak.com
فروشگاه دستگاه تصفیه هوا
فروشگاه بهین میتراک
خیابان بهشتی، خیابان سرافراز،
خیابان هفتم، پلاک اول
(ساختمان آژندنور) ، واحد 11

پشتیبانی