دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل Allergen 100

دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل Allergen 100

دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل Allergen 100

 

 

جذب ذرات بسیار ریز

جذب ذرات ریز توسط دستگاه تصفیه هوا حدود 90 %ذرات معلق در هوا، ذرات فوق ریز به اندازه‌ی 0.1 میکرون هستند و منبع اصلی تولید این ذرات، احتراق وسایل موتوری، پالایشگاه‌ها، کارخانجات صنعتی، و حتی پخت و پز است. ویروس‌ها نیز در رده‌ی ذرات معلق فوق ریز قرار می‌گیرند. اندازه کوچک ذرات فوق ریز به آنها این امکان را می دهد که به راحتی از طریق سیستم تنفس بدن استنشاق شوند و درون ریه‌ها انباشت و جذب خون شوند و در نهایت می توانند منجر به حمله های قلبی، سکته، آسم و حتی سرطان شوند.
تولید کنندگان دستگاه‌های تصفیه هوای رایج در بازارمی‌گویند که دستگاه‌های آنها فقط  ذرات بزرگتر از 0.3 میکرون را جذب می‌کند، اما دستگاه تصفیه هوای IQAir از این قضیه مستثنی است. 
کارایی فیلترهای HyperHEPA  شرکت IQAir در جذب 99.5 %همه ذرات کوچکتر از 0.003 میکرون – کوچکترین ذراتی که موجود هستند- تأیید و ثابت شده است. آزمایشات انجام شده توسط آزمایشگاه‌های مستقل و معتبر، اثربخشی فن‌آوری IQAir در جذب ذرات فوق ریز را تأیید کرده‌اند. وقتی موضوع محافظت در برابر ذرات فوق ریز مطرح است، دستگاه تصفیه هوای IQAir انتخابی تضمین شده است.

   بالای صفحه ↑

 

41 % هوای تمیز بیشتر

در نسخه ی جدید دستگاه تصفیه هوای IQAir، از قوی ترین فن‌ تصفیه هوای خانگی، استفاده شده است، قدرت بالای این فن، نتایج بهتری را در تصفیه هوا به همراه دارد. طراحی بهینه شده، از جدیدترین فناوری آیرودینامیک برای تبدیل انرژی به هوای بیشتر و آلودگی صوتی کمتر بهره برده است. همچنین به کمک فناوری چین زدن فیلتر ®HyperHEPA (تا کردن ظریف کاغذ  فیلتر برای افزایش هرچه بیشتر سطح مؤثر فیلتراسیون)، بازدهی این دستگاه تصفیه هوا تا  41 %افزایش یافته است. این به معنی هوادهی بیشتر و در عین حال عمر بیشتر فیلترها می باشد که با کاهش هزینه های جایگزینی فیلترها، از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر می باشد.

هوای تمیزتر توسط دستگاه تصفیه هوا

 

   بالای صفحه ↑

 

100 برابر تصفیه بیشتر نسبت به فیلترهای HEPA معمولی

تصفیه هوای بیشتر به کمک فیلتر هایپر هپا بر خلاف سایر دستگاه های تصفیه هوا، سیستم فیلتراسیون ®HyperHEPA شرکت IQAir، کوچکترین و مضرترین ذرات معلق هوا تا ابعاد 0.003 میکرون ــ که کوچترین ذرات موجود هستند ــ را به صورت کامل جذب می کند. این ذرات شامل ویروس‌ها، شوره بدن حیوانات خانگی، مایت‌ها، آلودگی هوا و حتی دود سیگار می شوند. دستگاه تصفیه هوای IQAir از فن آوری نانوالیاف و طراحی نوین استفاده می‌کند تا ذراتی 100 برابر کوچکتر از آنچه مورد ادعای سایر دستگاه‌های تصفیه هوا می باشد، را جذب کند. این تنها یک ادعا نیست، بلکه با آزمایش‌های سخت این ادعا را ثابت می‌کنیم.

 

 

کارایی تضمین شده

IQAir هردستگاه تصفیه هوای خود را جداگانه در کارخانه آزمایش می کند تا اطمینان حاصل شود که کارکرد آن، انتظارات مورد نظر ما را برآورده می کند. ما از یک دستگاه ذره شمار لیزری استفاده می‌کنیم تا مطمئن شویم که  فیلتر ®HyperHEPA، استانداردهای مورد نظر ما را نه در تئوری بلکه در عمل برآورده می کند. ما هوای خروجی دستگاه تصفیه هوا را تست می کنیم. در صورتی که هوای خروجی دستگاه حداقل 99/97% تمیزتر نباشد، دستگاه ارسال نمی‌شود. در یک برگه گواهی عملکرد که به صورت دستی امضا شده، جزئیات نتایج آزمایش‌ها آمده است که همراه با هر دستگاه تصفیه هوای Allergen 100 ارسال می‌شود.

کارایی تضمین شده دستگاه تصفیه هوا

 

    بالای صفحه ↑

40% عمر بیشتر برای فیلترها

عمر بیشتر فیلتر دستگاه تصفیه هوا در نسخه‌ی جدید دستگاه تصفیه هوای IQAir، پیشرفته ترین فناوری چین زنی فیلتر استفاده شده است. این فن آوری نه تنها جریان هوا را افزایش می دهد، بلکه ظرفیت جذب ذرات را در پیش فیلتر ™PreMax به میزان 20 % و در فیلتر اصلی®HyperHEPA به میزان 40 درصد افزایش می‌دهد. این امر دفعات تعویض فیلترها را کاهش می‌دهد و در نتیجه از لحاظ اقتصادی به صرفه تر است.


 

    بالای صفحه ↑

 

ضمانت 3 ساله

هر دستگاه تصفیه هوای IQAir یک سرمایه گذاری  برای چندین سال است. کیفیت تمام سوئیسی در تمام مراحل طراحی و تولید دستگاه، تضمینی برای خرید بهترین دستگاه تصفیه هوا در دنیا است. IQAir  مفتخر است که محصولات خانگی خود را  با یک ضمانت نامه 3 ساله در برابر عیوب قطعات و عیوب ناشی از نیروی انسانی ارائه کند. فیلترها جزو اقلام مصرفی بوده و خارج از این ضمانت نامه می‌باشند.

گارانتی دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر

 

    بالای صفحه ↑

 

خرید دستگاه تصفیه هوا
با ما تماس بگیرید
021.88739548
ساعت 9 صبح الی 5 بعدازظهر
ایمیل: info@mitrak.com
فروشگاه دستگاه تصفیه هوا
فروشگاه بهین میتراک
خیابان بهشتی، خیابان سرافراز،
خیابان هفتم، پلاک اول
(ساختمان آژندنور) ، واحد 11

پشتیبانی