دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل CleanZone سری 5000

دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل CleanZone سری 5000

دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل CleanZone سری 5000

 
کارایی دستگاه تصفیه هوا 3 مدل دستگاه تصفیه هوا فیلتراسیون دستگاه تصفیه هوا بهترین دستگاه تصفیه هوا ساختارهای متفاوت دستگاه تصفیه هوا کم صداترین دستگاه تصفیه هوا کاراترین دستگاه تصفیه هوا
کارایی تضمین شده در مقابل ذرات فوق ریز  3 مدل مختلف فیلتراسیون پیشرفته ذرات بهترین مدیا، فیلتراسیون برتر ساختارهای متفاوت کم صداترین حجم بالا، کارایی بالا
بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓ 

 

کارایی تضمین شده در مقابل ذرات فوق ریز

حدود 90 % ذرات معلق در هوا،ذرات فوق ریز به اندازه‌ی 0.1 میکرون هستند و منبع اصلی تولید این ذرات، احتراق وسایل موتوری، پالایشگاه‌ها، کارخانجات صنعتی، و حتی پخت و پز است. ویروس‌ها نیز در رده‌ی ذرات معلق فوق ریز قرار می‌گیرند. اندازه کوچک ذرات فوق ریز به آنها این امکان را می دهد که به راحتی از طریق سیستم تنفس بدن استنشاق شوند و درون ریه‌ها انباشت و جذب خون شوند و در نهایت می توانند منجر به حمله های قلبی، سکته، آسم و حتی سرطان شوند.
تولید کنندگان دستگاه‌های تصفیه هوای رایج در بازارمی‌گویند که دستگاه‌های آنها فقط  ذرات بزرگتر از 0.3 میکرون را جذب می‌کند، اما دستگاه تصفیه هوای IQAir از این قضیه مستثنی است.
کارایی فیلترهای HyperHEPA  شرکت IQAir در جذب 99.5 %همه ذرات کوچکتر از 0.003 میکرون – کوچکترین ذراتی که موجود هستند- تأیید و ثابت شده است. آزمایشات انجام شده توسط آزمایشگاه‌های مستقل و معتبر، اثربخشی فن‌آوری IQAir در جذب ذرات فوق ریز را تأیید کرده‌اند. وقتی موضوع محافظت در برابر ذرات فوق ریز مطرح است، دستگاه تصفیه هوای IQAir انتخابی تضمین شده است.
دستگاه تصفیه هوا
 
 

3 مدل مختلف

3 مدل دستگاه تصفیه هوا


CleanZone 5100: جهت دسترسی به بیشترین حد از کاهش ذرات و میکروارگانیسم‌ها، این دستگاه تصفیه هوا، پیش فیلتراسیون MERV16 را با فیلتر استوانه‌ای HyperHEPA 700 ترکیب می‌کند.


CleanZone 5200: برای کاهش حداکثر گازها، بو و ذرات (از جمله میکروارگانیسم‌ها)، دستگاه تصفیه هوای5200، دارای حداکثر 72 کیلو گرم مدیای فیلتراسیون گاز و بو است. علاوه بر این، کنترل استثنایی ذرات توسط پیش فیلتراسیون MERV 16 و post-filter  مدیای کلاس H11  فراهم شده‌است.


CleanZone 5300:  برای حداکثر کاهش گازها، بوها، ذرات و میکروارگانیسم‌ها، فیلتر اصلی این دستگاه تصفیه هوا دارای حداکثر 42 کیلوگرم مدیای فیلتراسیون گاز و بو و فیلتر استوانه‌ایHyperHEPA300 می‌باشد.

   بالای صفحه ↑

فیلتراسیون پیشرفته‌ی ذرات

دستگاه‌های تصفیه هوای سری 5000، پیش فیلتراسیون MERV16 را با 29 مترمربع مدیای فیلتراسیون HyperHEPA ترکیب می‌کنند. HyperHEPA تنها فناوری تصفیه هوای آزمایش شده‌است که تضمین می‌کند 99.5% ذرات فوق ریز مضر تا اندازه‌ی 0.003 میکرون را فیلتر می‌کند. این ذرات 100 برابر کوچکتر از ذراتی هستند که با فناوری معمولی جذب می‌شود و10 برابر کوچکتر از یک ویروس معمولی. در مرحله‌ی پیش فیلتر، MERV16  سری 5000 دارای بهترین گواهی است که ASHRAE The Ammerican Society of Heating, Refrigerating and Air Conditioning Engineers ( انجمن مهندسین سرمایش، گرمایش و تهویه مطبوع آمریکا)، به یک دستگاه تصفیه هوا داده است. پیش فیلتر MERV16 بیشتر از 95% ذرات از جمله 85% ذرات  تا 0.003 میکرون را، قبل از ورود به فیلتر HyperHEPA حذف می‌کند.   

   بالای صفحه ↑

بهترین مدیا، بهترین فیلتراسیون 

نخستین ویژگی منحصر به فرد دستگاه‌های تصفیه هوای CleanZone 5200 وCleanZone 5300، توانایی خارق العاده‌ی آن‌ها در جذب آلاینده‌های گازی (شیمیایی) توسط کربن اکتیو بسیار متخلخل می‌باشد. این کربن مشابه کربن ارزان و پرغبار پوسته‌های نارگیل رایج در بسیاری از دستگاه‌های تصفیه هوا نیست. این موضوع برای افراد آلرژیک به نارگیل خبر بسیار خوبی است. IQAir از زئولیت نیز استفاده نمی‌کند. زئولیت هم یک مدیای فیلتراسیون ارزان و کم تاثیر است. در مدل‌های سری 5000 که دارای فیلتراسیون گاز و بو هستند، کربن اکتیو برتر با جاذب‌های شیمیایی ترکیب می‌شود و ترکیبات شیمیایی موجود در هوا مانند فرمالدیهاید را هدف قرار می‌دهد. در برخی از ساختارها کربن اکتیو IQAir با تکه‌های آلومینیوم اکسید تکمیل می‌شود. این آلومینیوم‌ها توسط پتاسیوم پرمنگنات بارور شده و ترکیبی قدرتمند برای فیلتر کردن سطح وسیع تری از گاز، بو و مواد شیمیایی را شکل می‌دهند. برترین دستگاه تصفیه هوا

   بالای صفحه ↑

تنوع در نصب

نصب های مختلف دستگاه تصفیه هوا

همراه با سه مدل و 10 حالت انتخابی برای نصب، دستگاه‌های تصفیه هوای سری 5000 CleanZone کارایی‌های مختلفی را برای انواع محیط‌ها و مشکلات مربوط به هوا ارائه می‌دهند:

دستگاه تصفیه هوای مدل 5100 برای بیشترین حد فیلتراسیون ذرات ریز و فوق ریز، مجهز به فیلتر استوانه‌ای HyperHEPA700  است.

دستگاه تصفیه هوای مدل 5200 برای تصفیه‌ی آلاینده‌های گازی، در شش حالت مختلف مجهز به کارتریج‌های GCXL/S12 شده است:

- multigas: برای ترکیبات شیمیایی فرار و بسیاری از ترکیبات غیر شیمیایی
- VOC: برای ترکیبات شیمایی فرار، هیدروکربن و حلال‌ها
- ChemiSorber: برای ترکیبات غیر شیمیایی و برخی از ترکیبات شیمیایی ( برای مثال فرمالدیهاید و سولفور دی اکسید)
- AM (آمونیا ): برای آمونیا و آمینس
- AcidPro: برای اسیدهایی مثل هیدروژن سولفید، سولفور دی اکسید، کلرین و سولفوریک اسید
- جیوه: برای بخار جیوه


دستگاه تصفیه هوای مدل 5300 دارای فیلتر استوانه‌ای HyperHEPA 300 است و در 4 حالت برای تصفیه‌ی آلاینده‌های گازی موجود است: multigas ،VOC ،ChemiSorber و آمونیا.

   بالای صفحه ↑

کم صداترین

دستگاه‌های تصفیه هوای سری 5000CleanZone با وجود جریان هوای بسیار قوی، از سایر دستگاه‌های تصفیه هوای کلاس مشابه خود کم صداترند. فن کارا و بسیار قوی دستگاه تصفیه هوای IQAir هوا را با قدرت بسیار از تمام فیلترها رد می‌کند. این فن جداگانه در یک جایگاه خاص تعبیه شده که باعث می‌شود صدا به حداقل برسد و در عین حال هوا را به راحتی در هر 10 سرعت به تمام سیستم می‌رساند. دستگاه تصفیه هوا کم صدا

   بالای صفحه ↑

حجم بالا، کارایی بالا

دستگاه تصفیه هوا

دستگاه‌های تصفیه هوای سری CleanZone 5000 هوا را تا حجم حداکثر 2400 متر مکعب در ساعت، از مدیایی عبور می‌دهند که از هر دستگاه تصفیه هوای پرتابل دیگری قدرتمند تر می‌باشد و حتی برای فضاهای بسیار بزرگ و کلاس پزشکی مناسب است.

ظرفیت استثنایی این سری، حاصل وجود یک فن قدرتمند در هر مدل سری 5000 است. این فن برای عبور دادن حجم بالایی از هوا از فیلترهای HyperHEPA  و فیلترهای گاز و بو در طیف‌های وسیع، به اندازه‌ی کافی قدرتمند است.

   بالای صفحه ↑


خرید دستگاه تصفیه هوا
با ما تماس بگیرید
021.88739548
ساعت 9 صبح الی 5 بعدازظهر
ایمیل: info@mitrak.com
فروشگاه دستگاه تصفیه هوا
فروشگاه بهین میتراک
خیابان بهشتی، خیابان سرافراز،
خیابان هفتم، پلاک اول
(ساختمان آژندنور) ، واحد 11

پشتیبانی