دستگاه های تصفیه هوای سری دندانپزشکی

دستگاه های تصفیه هوای سری دندانپزشکی

دستگاه های تصفیه هوای سری دندانپزشکی

 
دستگاه تصفیه هوا برای تصفیه ذرات فوق ریز دستگاه تصفیه هوا کاملا تایید شده دستگاه تصفیه هوا با فیلتراسیون بالا دستگاه تصفیه هوا با قابلیت تصفیه بخار جیوه دستگاه تصفیه هوا با قابلیت تصفیه انواع ویروس
تصفیه ذرات فوق ریز کاملا تایید شده 100 % فیلتراسیون بیشتر کنترل جیوه تصفیه تمام ویروس‌ها
بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓  بیشتر بخوانید↓ 

 

تصفیه ذرات فوق ریز

حدود 90 % ذرات معلق در هوا، ذرات فوق ریز به اندازه‌ی 0.1 میکرون هستند و منبع اصلی‌ تولید این ذرات، احتراق وسایل موتوری، پالایشگاه‌ها، کارخانجات صنعتی، و حتی پخت و پز است. ویروس‌ها نیز در رده‌ی ذرات معلق فوق ریز قرار می‌گیرند. اندازه کوچک ذرات فوق ریز به آنها این امکان را می دهد که به راحتی از طریق سیستم تنفس بدن استنشاق شوند و درون ریه‌ها انباشت و جذب خون شوند و در نهایت می توانند منجر به حمله های قلبی، سکته، آسم و حتی سرطان شوند.
تولید کنندگان دستگاه‌های تصفیه هوای رایج در بازارمی‌گویند که دستگاه‌های آنها فقط ذرات بزرگتر از 0.3 میکرون را جذب می‌کند، اما دستگاه تصفیه هوای  IQAir از این قضیه مستثنی است. 
کارایی فیلترهای HyperHEPA  شرکت IQAir در جذب 99.5 %همه ذرات کوچکتر از 0.003 میکرون – کوچکترین ذراتی که موجود هستند- تأیید و ثابت شده است. آزمایشات انجام شده توسط آزمایشگاه‌های مستقل و معتبر، اثربخشی فن‌آوری IQAir در جذب ذرات فوق ریز را تأیید کرده‌اند. وقتی موضوع محافظت در برابر ذرات فوق ریز مطرح است، دستگاه تصفیه هوای  IQAir انتخابی تضمین شده است.
 

فیلتر هپا دستگاه تصفیه هوا آی کیو ایر
تصفیه ذرات فوق ریز توسط دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر

فیلتراسیون و تصفیه کوچکترین ذرات

برخلاف سایر دستگاه‌های تصفیه هوای رایج در بازار، فناوری هایپرهپای آی کیو ایر می‌تواند کوچکترین و خطرناک ترین ذرات معلق در هوا را فیلتر کند. فیلترهای هایپرهپای آی کیو ایر ذرات را تا ابعاد 0.003 میکرون، یعنی کوچکترین ذراتی که وجود دارند، فیلتر و تصفیه می‌کند. 

کنترل جیوه

بخار جیوه که به صورت بالقوه بسیار خطرناک است، در نتیجه استفاده و یا برداشتن ماده آمال گام برای پر کردن دندان، تولید شده و در هوا پخش می‌شود. اگر این مواد متصاعد شده در هوای مطب‌های دندانپزشکی فیلتر و تصفیه شود، به سلامت پزشک، کارکنان و بیماران کمک بسیاری می‌شود:

1. سری Dental Pro آی کیو ایر: دستگاه‌های تصفیه هوای این سری، فیلتراسیونی منحصر به فرد در مقابل بخار جیوه، مواد ضد عفونی کننده و مواد آلی فرار، توسط 5 کیلوگرم کربن فعال به همراه آلومینای اشباع شده و پرمنگنات پتاسیم فراهم می‌کنند.
2. سیستم سری ™ Dental Series Hg FlexVac  (تصویر سمت چپ): دستگاه‌های این سری، به دلیل فیلتراسیون پیشرفته جیوه و کنترل از منبع، بالاترین حد امنیت در مقابل بخار جیوه را فراهم می‌کنند.

دستگاه تصفیه هوای مطب دندانپزشکی
تصفیه ویروس، باکتری و ... توسط دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر

تصفیه تمام ویروس‌ها

پیشگیری از آلوده شدن وسایل دندانپزشکی همیشه یکی از اولویت‌های این مراکز است، اما ویروس و آلاینده‌های دیگر در یک مطب دندانپزشکی، می‌توانند به سرعت از طریق هوا منتقل شوند. استفاده از دریل و دیگر وسایل می‌تواند خطر حضور ویروس‌های هوابرد مانند هپاتیت ویروسی را افزایش دهد. هپاتیت ویروسی ذره‌ای است که معمولا ابعادی حدود 0.05 میکرون دارد. دستگاه‌های تصفیه هوای معمولی مقابل ذراتی به این ابعاد کاملا ناکارامد هستند. فیلتراسیون هایپرهپای آی کیو ایر در دستگاه‌های تصفیه هوای سری دندانپزشکی، راندمانی برابر 95 % مقابل کوچکترین ویروس‌ها و آلاینده‌ها دارد و در نتیجه امنیتی بی مانند را برای حاضرین در محیط دندانپزشکی فراهم می‌کند.

کاملا تایید شده

 
IQAir هردستگاه تصفیه هوای سری دندانپزشکی خود را جداگانه در کارخانه آزمایش می‌کند تا اطمینان حاصل شود که کیفیت تصفیه و جریان هوای دستگاه، انتظارات مورد نظر ما را برآورده می کند. ما از یک دستگاه ذره شمار لیزری استفاده می‌کنیم تا مطمئن شویم که  فیلتر ®HyperHEPA، استانداردهای مورد نظر ما را نه تنها در تئوری بلکه در عمل نیز برآورده می کند. ما هوای خروجی دستگاه را تست می کنیم. در صورتی که هوای خروجی دستگاه حداقل 99% تمیزتر نباشد، دستگاه تصفیه هوا ارسال نمی‌شود. در یک برگه گواهی عملکرد که به صورت دستی امضا شده، جزئیات نتایج آزمایش‌ها آمده است که همراه با هر دستگاه‌ تصفیه هوای سری دندانپزشکی ارسال می‌شود.
گواهی، تایید و استاندارد دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر


خرید دستگاه تصفیه هوا
با ما تماس بگیرید
021.88739548
ساعت 9 صبح الی 5 بعدازظهر
ایمیل: info@mitrak.com
فروشگاه دستگاه تصفیه هوا
فروشگاه بهین میتراک
خیابان بهشتی، خیابان سرافراز،
خیابان هفتم، پلاک اول
(ساختمان آژندنور) ، واحد 11

پشتیبانی