محصولات

دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل HealthPro 250

دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل HealthPro 250 پرفروش‌ترین محصول از خانواده محصولات IQAir است. این دستگاه با بهره‌گیری از چهار تکنولوژی پیشرفته، بسیاری از ذرات معلق و گازها (آلاینده‌های شیمیایی) را به بهترین روش از هوا تصفیه می‌کند.... (ادامه...)

دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل Allergen 100

دستگاه تصفیه هوای مدل Allergen 100 کارایی بسیار بالایی در جذب ذرات معلق و آلرژی‌زا دارد. این دستگاه تصفیه هوا در مقایسه با دستگاه تصفیه هوای مدل HealthPro 250 کمی کوچک‌تر و سبک‌تر بوده، با این حال با پوشش 80 متر مربع فضا، انتخاب بسیار مناسبی برای افراد مبتلا به آلرژی می‌باشد.... (ادامه...)

دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل GC multigas

دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل GC multigas با تصفیه ی چهار مرحله ای و بدون افزودن هیچ گونه آلاینده ای به فضا، بهترین انتخاب برای افراد در معرض دود تنباکو و مبتلایان به بیماری MCS است.... (ادامه...)

سیستم تصفیه هوای IQAir مدل Perfect 16

سیستم تصفیه هوای IQAir مدل Perfect 16 بهترین سیستم تصفیه هوا برای کل خانه می باشد. آزمایش های مستقل IQAir مهر تاییدی بر این برتری است.... (ادامه...)

دستگاه های تصفیه هوای سری دندانپزشکی

دستگاه‌های تصفیه هوای سری پزشکی، به حفاظت دندانپزشک، کارکنان داندانپزشکی و بیماران در مقابل عفونت‌های هوابرد، بخار سمی جیوه، بوهای نامطبوع و سایر آلاینده های خاص این محیط کمک می‌کند.... (ادامه...)

دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر، سری Klause

دستگاه‌های سری Klause، کارایی بی رقیب آی کیو ایر در تصفیه هوا را با هنر دستی بی‌نظیر تکمیل می‌کنند. دیواره بیرونی چوبی بسیار مستحکم دستگاه‌های این سری با رنگامیزی گرم طراحی شده است. این دستگاه‌های تصفیه هوا مثالی از طراحی داخلی بی نظیرند که زیبایی ظاهری و کاربری را باهم یکی کرده اند.... (ادامه...)

دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل GCX

دستگاه‌های تصفیه هوای سری GCX از فناوری نوین IQAir استفاده می‌کنند. این فناوری قدرت بیشتری به دستگاه‌های این سری می‌دهد. در واقع این دستگاه‌ها، نسل جدید تصفیه هوا هستند.... (ادامه...)

دستگاه تصفیه هوای IQAir سری Cleanroom

ویروس های معلق در هوا، باکتری ها و دیگر میکروب ها با دستگاه تصفیه هوای سری Cleanroom به آسانی کنترل می‌شوند.... (ادامه...)

دستگاه تصفیه هوای IQAir مدل CleanZone سری 5000

دستگاه‌های تصفیه هوای مدل CleanZone سری 5000 با بیشترین قدرت فیلتراسیون برای انواع ذرات فوق ریز و در 3 مدل متفاوت، برای محیط‌های مختلف با انواع چالش‌های هوای پاک مناسبند.... (ادامه...)

دستگاه‌ تصفیه هوای IQAir سری CleanZone SL

دستگاه‌های تصفیه هوای سری CleanZone تا 95% ذرات معلق در هوا در ادارات، کلاس ها و دیگر فضاهای تجاری را با کم ترین صدای ممکن از بین می‌برند.... (ادامه...)


خرید دستگاه تصفیه هوا
با ما تماس بگیرید
021.88739548
ساعت 9 صبح الی 5 بعدازظهر
ایمیل: info@mitrak.com
فروشگاه دستگاه تصفیه هوا
فروشگاه بهین میتراک
خیابان بهشتی، خیابان سرافراز،
خیابان هفتم، پلاک اول
(ساختمان آژندنور) ، واحد 11

پشتیبانی