کاربردهای خدماتی دستگاه‌ تصفیه هوا

راحتی مهمانان خود را با هوایی پاک فراهم کنید.

در سال‌های اخیر، صنعت گردشگری در زمینه‌ تصفیه هوا که تاثیری مستقیم بر راحتی و سلامت مهمانان دارد، بسیار پیشرفت کرده‌است. بسیاری از مشتریان به کیفیت هوای هتل‌ها حساس هستند. معمولا اولین دلیل این حساسیت، خدمات تمیز کردن اتاق‌ها، دود تنباکو و یا مسائل مربوط به تصفیه آب است. علاوه بر این، مشتریان بیشتری به دنبال هتل‌های مناسب بیماران آسمی و یا آلرژیک هستند.

مهمانان به دنبال هوای پاک و سالم هستند.

مدیران هتل‌ها می‌دانند که کیفیت هوا در ارزیابی مهمانان از آن مکان تاثیر بسیار بالایی دارد. تعداد زیادی از مسافران که از آلرژی رنج می‌برند، هتلی را انتخاب نمی‌کنند مگر آن که مناسب حساسیت آن‌ها باشد.

راه حل‌های تصفیه هوای IQAir  برای هتل‌ها

 اتاق‌های هتل‌ها در نتیجه‌ عملکرد سیستم تهویه در سرویس‌های بهداشتی اتاق‌ها و تخلیه‌ دائم هوا از فن، در فشار منفی هوا قرار دارند. این موضوع باعث می‌شود که هوای راهروها مستقیما هوای داخل اتاق‌ها را تحت تاثیر قرار دهد. هوای راهروها نیز درعوض از هوای بیرون و داخل اتاق‌ها متاثر می‌شود. در نتیجه یک جریان مداوم از ذرات آلودگی، مواد شیمیایی، گازها و آلاینده‌های دیگر به داخل اتاق مهمانان کشیده می‌شود و بر سلامت و رفاه آنان تاثیر منفی می‌گذارد. یک مسئله مهم دیگر در هتل‌ها، حضور ذرات قارچ و باکتری در کانال‌ها، روی فرش‌ها و اشیاء اتاق است.
IQAir این توانایی را دارد که صنعت گردشگری را در مشکلات خاص هوا و یا مسائل مربوط به پیشگیری، با روش‌هایی کاملا علمی یاری کند. اگر مشکل از هوای بیرون باشد و یا از یک آلاینده شیمیایی خاص در فضای داخلی، IQAir می‌تواند راه حل‌هایی برای تصفیه هوا پیشنهاد کند که کارامد، کم هزینه و مطابق سایر نیازهای هتل و یا رستوران هستند.
 

 

خرید دستگاه تصفیه هوا
با ما تماس بگیرید
021.88739548
ساعت 9 صبح الی 5 بعدازظهر
ایمیل: info@mitrak.com
فروشگاه دستگاه تصفیه هوا
فروشگاه بهین میتراک
خیابان بهشتی، خیابان سرافراز،
خیابان هفتم، پلاک اول
(ساختمان آژندنور) ، واحد 11

پشتیبانی